Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa annkh

annkh :: wielkopolskie
zweryfikowana
wielkopolskie
na Szafie od: 10.2008
ostatnio na Szafie: 03-06-2013

O mnie

Wszystkie ewentualne plamy na zdjęciach są wynikiem dość niesprawnego działania mojego aparatu. Za to, jak i za jakość zdjęć przepraszam.

Jestem osobą uczciwą i tego oczekuję od innych.

SPRZEDAŻ.

Po sprzedaniu przeze mnie danej rzeczy, czekam 7 dni na wpłatę pieniędzy na moje konto. Po upływie tego terminu, uznaję, że dana osoba z przedmiotu zrezygnowała (transakcja zostaje anulowana) i nie rości sobie do niego żadnych praw. W takim przypadku przedmiot wraca do ponownej sprzedaży. Nie wysyłam niczego zanim nie zobaczę pieniędzy na moim koncie. Po zaksięgowaniu wysyłam przedmiot wg. umówionego sposobu wysyłki. Koszty przesyłki ZAWSZE ponosi kupujący. Po zakończonej transakcji proszę o wystawienie komentarza.

KUPNO.

Po zakupie przedmiotu i otrzymaniu danych do przelewu, od razu płacę za towar i oczekuję, że w przeciągu kilku dni przedmiot znajdzie się w moich rękach. Bardzo proszę, aby osoba, z którą zawieram transakcję wysłała do mnie wiadomość w dniu w którym wysyła przesyłkę.

Zanim wystawisz komentarz inny niż pozytywny, proszę o wcześniejsze zwrócenie się do mnie. Zawsze można się ze mną jakoś dogadać ;)


NIE DOKONUJĘ ŻADNYCH TRANSAKCJI Z OSOBAMI NIEZWERYFIKOWANYMI!


Moja czarna lista:

-Eniaa