Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa anna-bielsko

anna-bielsko :: śląskie
zweryfikowana
śląskie
na Szafie od: 08.2010
ostatnio na Szafie: 17-04-2014

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

ciuchy podkreślające kobiecy wdzięk i naturalność; czyli bez krzykliwych kolorów. Mam senstyment do ubrań z motywem floral i folk.

O mnie

***
Praca z ludźmi to dla mnie czysta przyjemność. Rola sprzedawcy to duża odpowiedzialność, z której czerpię także satysfakcję. Jestem uczciwa, konkretna, na wszystkie pytania odpowiadam.
* * *
TYLKO SPRZEDAŻ !
Niemal cała zawartość mojej szafy to rzeczy NOWE Z METKAMI lub rzeczy NOWE (bez papierowych metek).

***
ZASADY !
1. na przelew czekam max 5 dni roboczych.
2. mało poważne traktowanie zakupów lub kliknięcie tylko "kup teraz" i brak reakcji (zero przelewu, zero kontaktu) skutkuje LIPĄ.
3. Ceny przesyłki
ustalone indywidualnie do każdej rzeczy.
4. ZWROTÓW NIE PRZYJMUJĘ
5. Formę wysyłki wybierasz Ty.
(polecony ekonomiczny
lub
polecony priorytet)
6. Proszę nie pytać o wymianę, gdy przy przedmiocie nie ma tej opcji.
***
JEŚLI COŚ PRZEBIEGNIE NIE TAK, NIE WYSTAWIAJ NEGATYWA ALE SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ, ŻEBY ROZWIĄZAĆ SPRAWĘ "PO LUDZKU" I W DOBREJ ATMOSFERZE. NA KAŻDEGO NEGATYWA WYSTAWIONEGO BEZ KONTAKTU ZE MNĄ LUB BEZ WSPÓŁPRACY ODPOWIADAM RÓWNIEŻ NEGATYWEM.
* * *
Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJE,że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Jeżeli bierzesz udział w moich aukcjach tzn. że się z tym zgadzasz! Nie akceptujesz moich zasad - nie licytuj.