szafa angel1877

angel1877 :: lubelskie
zweryfikowana
lubelskie
na Szafie od: 07.2010
ostatnio na Szafie: dzisiaj

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

to co mi wpadnie w oko:)

O mnie

Czarna Lista!!
MALGOSIA500: dziewczyna kupiła szmijzerke i bokserkę w grudniu ubiegłego roku,w ogóle sie nie odzywała co do zakupu nawet nie podała żadnych danych do wysyłki, nic. Nie prosiła o żadne dodatkowe zdjęcia, nic jej nie wmawiałam wszystko było dokładnie opisane. Nigdy nie zapłaciła za rzeczy i nie wysłała mi żadnej wiadomości do sprzedaży. Sukienka nie miała żadnej wady ani najmniejszej dziurki na co mam dowód w postaci zdjęć! Dziś tj.29.07 kupiła 2 kolejne rzeczy i pewnie sytuacja się powtórzy:] Wystawiłam jej zasłużoną lipę i dostałam lipę w odwecie - na szczęście administracja zadziałała i ją usunęła:)W dodatku szafiarka w niej nakłamała, no ale w końcu trzeba było się jakoś usprawiedliwić;] Na szczęście jej konto zostało zablokowane:)

############################

Jestem nastawiona na sprzedaż, przy kilku przedmiotach jednak mam zaznaczoną opcję wymiany - wymieniam się JEDYNIE na konkretne rzeczy co zawsze zaznaczam w opisie.

Jeżeli przy przedmiocie nie zaznaczyłam opcji "wymień" oznacza to że nie jestem zainteresowana jakąkolwiek wymianą, co też sygnalizuje w opisie. Proszę się wreszcie nauczyć czytać opisy przedmiotów.

*NIE WYMIENIAM SIĘ z niezweryfikowanymi, nie kupuję nic od takich osób.
I dla nikogo nie robię w tym przypadku wyjątków.

############################

Do wszystkich przedmiotów należy doliczyć koszt wysyłki podany w opisie przedmiotu.
Na wpłatę czekam do 7 dni - 5dni roboczych.Jeśli chodzi o osoby niezweryfikowane mają one na to 3 dni.

############################

Wysyłka:
*Każdą rzecz wysyłam po zaksięgowaniu przelewu na moim koncie-nie wysyłam na potwierdzenia przelewu. Zawsze czekam na zaksięgowanie pieniędzy na koncie i dla nikogo nie robię wyjątków.
*Koszt wysyłki jest podany w opisie każdego przedmiotu. Wlicza się w niego opłata pobierana ode mnie na poczcie oraz koperta.
*Wszystkie przesyłki wysyłam listem poleconym ekonomicznym - za dopłatą wysyłam priorytetem. Jeżeli taka ma być forma wysyłki poinformuj mnie o tym przed zawarciem transakcji.
*Nie wysyłam za pobraniem jak i listem zwykłym nawet po usilnych namowach kupującej.
*Możliwy odbiór osobisty na terenie Lubartowa po wcześniejszym ustaleniu.
*Zastrzegam sobie wysyłkę przesyłki do 5 dni roboczych, nie mam możliwości codziennego nadawania przesyłek. Przesyłki w miarę swoich możliwości zawsze staram się wysyłać najszybciej jak się da. Jeżeli ten zapis Ci nie odpowiada - Nie kupuj.
* Odnośnie zakupu nie przyjmuje zwrotów z powodu źle dobranego rozmiaru lub z powodu "bo mam taki kaprys", wszystkie rzeczy opisuję wiec proszę o przemyślane zakupy i zadawanie pytań przed kupnem. Jestem osobą prywatną, nie sklepem w związku z czym według prawa nie mam obowiązku przyjmowania zwrotów.

Jeśli te zasady Ci nie odpowiadają - nie kupuj.

############################

Wszystkie ceny są niskie z powodu przepełnienia szafy i chęci pozbycia sie niepotrzebnych rzeczy. Istnieje także możliwość negocjacji ceny, oczywiście w granicach rozsądku.
Proszę mi nie zadawać pytań w komentarzach. Do tego służy opcja zadaj pytanie, nie zawsze widzę że ktoś dodał nowy komentarz.

############################

Nie wylogowuję sie wiec prawdopodobnie jestem cały czas online:)

############################

Noszę rozmiar przeważnie xs-s, jeżeli chodzi o spodnie lub spódniczki to xs a bardzo często xxs, rzadziej rozmiar s. Mój rozmiar buta 38-9.

Nie wszystko co dodaję do ulubionych chcę od razu kupić. Jeżeli dodałam oznacza to że po prostu dany przedmiot mi się podoba i poszukuję czegoś podobnego lub po prostu w tej chwili nie mam środków na koncie żeby daną rzecz kupić:) Proszę o niewysyłanie wiadomości nagabujących mnie do zakupu, jeśli będę chciała kupić sama to zasygnalizuję. Jednak najczęściej taki przedmiot od razu znika z ulubionych.

############################

Ubrania sprzedaje w stanie idealnym, nowe z metkami ewentualnie z wadami, które zawsze wymieniam w opisie.

############################

Jeżeli warunki aukcji Ci nie odpowiadają nie kupuj bo nie wycofuje ofert! Zatem zastanów się dobrze zanim klikniesz 'kup'.
Sprzedaję jeszcze na innym portalu więc jeśli jest ktoś zainteresowany kupnem proszę o wcześniejszy kontakt w celu sprawdzenia czy dana rzecz jest dostępna.

############################