szafa anecia02

anecia02 :: pomorskie
zweryfikowana
pomorskie
na Szafie od: 06.2009
ostatnio na Szafie: 07-07-2021

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

moim pokoju lub w łazience :)

O mnie

Witam wszystkich :)

Stopniowo będę dodawała rzeczy do szafy, chcę ją trochę odświeżyć, pozbyć się rzeczy za małych bądź za dużych, ale tez takich, które mi się po prostu znudziły.

Rzeczy przeze mnie sprzedawane są moją własnością, ewentualnie mamy bądź siostry. Jeżeli używane, to zawsze o tym napiszę, są one w bardzo dobrym stanie, jeżeli wystąpi jakaś wada, to napiszę o niej i sfotografuję.

Kosmetyki, które sprzedaję są w większości nowe, bądź też lekko zużyte. W tym wypadku zaznaczę jaka ilość pozostała.

Paczkę wysyłam w przeciągu 3 dni od zaksięgowania wpłaty na moim koncie. Po nadaniu przesyłki dam znać ;)

Sprzedaję na innych portalach, więc zastrzegam sobie prawo do usuwania przedmiotów z mojej szafy.
___________________________________

Jeżeli któryś z ciuszków wpadł Ci w oko, jednakże uważasz, że cena Ci nie odpowiada daj znać, postaramy się razem coś wymyślić ;)
___________________________________

Nie przyjmuję zwrotów, dlatego też przed zakupem proszę o dokładnie zapoznanie się z oferowanymi produktami. W razie jakichkolwiek wątpliwości pytajcie, chętnie odpowiadam na wszystkie wiadomości :)
__________________________________

Dziewczyny! Nie rozumiem i nie toleruję zwrotów typu "przy wymianie cena wzrasta", skoro wystawiacie coś na sprzedaż i podajecie cenę, to jest to jednoznaczne z tym, że na tyle właśnie wyceniacie swój towar.
Skoro uważacie, że jest więcej wart, to podajcie kwotę jaką chcecie uzyskać, a nie w trakcie zawierania transakcji nagle windujecie cenę do góry! To dość niepoważne :)