Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa _yushi_

_yushi_ :: kujawsko-pomorskie
zweryfikowana
kujawsko-pomorskie
na Szafie od: 07.2009
ostatnio na Szafie: 14-04-2017

O mnie

Jeśli macie jakieś wątpliwości śmiało pytajcie o wymiary i dodatkowe zdjęcia, ponieważ nie przyjmuję zwrotów. Na każde pytanie na pewno odpowiem.
Wszystkie rzeczy należą do mnie i są w stanie bardzo dobrym lub idealnym. Niektóre ubrane dosłownie raz, ze względu na to, że po ciąży zamiast przytyć mi ubyło i wszystko stało się za duże.
Wysyłam rzeczy zawsze czyste i wyprasowane. Forma wysyłki do uzgodnienia. Sporadycznie może się zdarzyć małe opóźnienie w wysyłce z mojej strony, ale zawsze o tym poinformuję!! Mam malutkie dziecko i czasami nagle coś mi wypadnie i na pocztę dotrę dzień później.
Zapraszam do zakupów


Z powodu aktualnych przepisów prawnych Unii Europejskiej (01.08.03.) o zakupie towaru od osób prywatnych informuję, że: przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Nie akceptujesz moich zasad - nie kupuj! Zgodnie z prawem UE formułka ta powinna znajdować się pod każdą ofertą sprzedaży online, w przeciwnym przypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar nowy, jak też używany.