To sprzedaję lub wymieniam

Mam w szafie

Moje stylizacje

Ulubione

WinogronkoO :: wielkopolskie

szafa

WinogronkoO

zweryfikowana
wielkopolskie
na szafie od: 02.2018
ostatnio na szafie: 25-01-2019

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

W to co wisi w mojej szafie :D

O mnie

Witam wszystkich na moim profilu.

Zanim postanowisz zadać mi jakiekolwiek pytanie proszę przeczytaj ten opis. Oszczędzisz czas sobie oraz mi.

*Wszystkie rzeczy, dodatki, buty itp. wystawione na moim profilu są tylko i wyłącznie na sprzedaż. Nie chcę się wymieniać.

*Wszystkie wystawione ubrania nie posiadają żadnych wad. Góra trzy razy założone. jeśli coś jest bardziej używane informuje o tym lub nie wystawiam tego na sprzedaż.

*Jeśli kupujesz u mnie więcej niż trzy rzeczy to Ty podajesz cenę a ja się zgadam. Oczywiście cenę podajesz bez wysyłki ponieważ ceny wysyłek ustalone są od górnie przez pocztę. Nie przez mnie.

*Kupując ciuchy nie kieruje się markami a przede wszystkim tym co mi się podoba, w czym dobrze wyglądam.

*Nie zależnie ile ubrań kupisz za wysyłkę płacisz raz. Forma wysyłki do wyboru. Możesz wybrać każdą możliwą jaka jest dostępna na poczcie polskiej. Począwszy od zwykłego listu po paczkomaty, odbiór w punkcie, paczki pocztowe, pobraniowe czy kurierskie.

*Jeśli cena podlega negocjacji jest to umieszczone w opisie. Jeśli nie to znaczy, że nie mogę już bardziej zaniżyć ceny bo jest ona i tak wystarczająco niska.

*Jestem uczciwą osobą i tego samego oczekuje od Ciebie.

*Jako osoba prywatna mam prawo do nie przyjmowania zwrotów i tak też postępuje. Zdarzają się przypadki kiedy jednak może odesłać dana rzecz jednak musisz pamiętać o tym, że odsyłasz na swój koszt. NIE PRZYJMUJE ZWROTÓW ODESŁANYCH ZA POBRANIEM!

Myślę, że z takich ważniejszych informacji to wszystko. Gdyby coś było nie jasne lub potrzebujesz jakiejś informacji po prostu do mnie napisz, :-)

Komentarze

Pozytywny Pozytywny:
0
Neutralny Neutralny:
0
Negatywny Negatywny:
0

#name

#msg

ukryj przedmiot   zamknij