szafa VIOLALALINA

VIOLALALINA :: wielkopolskie
zweryfikowana
wielkopolskie
na Szafie od: 08.2010
ostatnio na Szafie: 26-11-2017

O mnie

Witam :)

Jestem tu ponieważ szukam pewnych rzeczy i chcę niektóre sprzedać lub wymienić . Gdy pieniążki za dany przedmiot znajdą się na moim koncie staram się szybko wysłać przesyłkę. Wysyłam rzeczy w paczkach priorytetowych oraz listach poleconych .

Wszystkie przedmioty wystawiane na aukcjach są własnością moją i mojej rodziny posiadam rzeczy nowe i używane które zalegają mi w szafik które mają więcej niż 6 miesięcy i tylko się kurzą .
Wystawiam rzeczy, które są dla mnie zbyt duże, zbyt małe, lub te, które z innego powodu na mnie nie pasują. Wśród nich są także nieużywane.
Rzetelnie informuję o stanie sprzedawanych ubrań, więc reklamacji nie uwzględniam.

Polecam gorąco !!

ZWROTÓW NIE PRZYJMUJĘ !!!!, nie wysyłam za pobraniem.

Numer konta wysyłam po wygranej aukcji!! Na wpłatę czekam do siedmiu dni od wysłania e-maila !!
Brak odbioru osobistego!
Później wystawiam odpowiedni komentarz !
Przesyłki wysyłam do 6 dni roboczych od zaksięgowania pieniędzy na koncie.
z reguły w pierwszy lub drugim dniu!!

W razie jakichkolwiek pytań proszę o e-maile !!
lub przez Szafę! .................................

Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) o zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJE,że: przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i NIE PODLEGAJĄ: gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Jeżeli bierzesz udział w moich aukcjach tzn. że się z tym zgadzasz!Zgodnie z prawem UE formułka ta powinna znajdować się pod każdą aukcją online w przeciwnym przypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar nowy, jak też używany!