szafa SnowWhie14

SnowWhie14 :: mazowieckie
zweryfikowana
mazowieckie
na Szafie od: 12.2010
ostatnio na Szafie: 20-01-2021

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

ubranie :)

O mnie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE!

UWAGA!!! PRZED KLIKNIĘCIEM 'KUP TERAZ' ZAPYTAJ CZY DANA OFERTA JEST JESZCZE AKTUALNA.

ZAWSZE ODPISUJĘ NA PYTANIA.

NEGOCJACJE są możliwe :)

Komentarz neutralny jest wystawiony w odwecie za mój komentarz.


~*~
ZASADY ZAKUPÓW:

1.Na wpłaty na konto czekam do 3 dni roboczych, jak otrzymam wpłatę, wysyłam towar w najbliższy wtorek, bo tylko w ten dzień obecnie jestem w stanie być na poczcie.

2.WYSYŁAM TYLKO Z POTWIERDZENIEM NADANIA!

3.Możliwa negocjacja cen.

4.Jeśli kupisz u mnie więcej niż 1 rzecz za przesyłkę płacisz TYLKO RAZ.

5.Wysyłka tylko we wtorki.

6.Uprzedzam że od osób niezweryfikowanych płatności przyjmuję tylko przez - bezpieczne płatności dotpay (czyli podobnie jak jest na allegro z płaceniem przez PayU - działa na tej samej zasadzie), przelew jest od razu u mnie, a kupujący otrzymuje potwierdzenie że go otrzymałam, jest to podyktowane tym że wielokrotnie już mi się zdarzało, że zostały 'wyłudzone' moje dane, pretekstem właśnie zakupu przez osobę niezweryfikowaną, a po ich przesłaniu, otrzymywałam zerowy odzew i do transakcji tak naprawdę nigdy nie dochodziło.

7.Nie sprzedaję osobom które miały negatywne komentarze świadczące o problemach związanych z zakupem przez nich jakichś przedmiotów u innych użytkowniczek np. typu "czekałam na wpłatę 2 tygodnie ale się nie doczekałam..." itp., itd....
~*~
NIE WYMIENIAM SIĘ.
~*~

~*~
~*~
~*~
DODATKOWO:

-JAKO SPRZEDAJĄCA WYSTAWIAM KOMENTARZ JAKO DRUGA.

-STANDARDOWO WYSYŁAM RZECZY W OPAKOWANIACH KTÓRE SAMA SPORZĄDZAM - JEŚLI CI TO NIE ODPOWIADA KONIECZNIE NAPISZ PRZED WYMIANĄ DANYMI. DODAM ŻE DO TEJ PORY NIE MIAŁAM ŻADNYCH ZAŻALEŃ Z TEGO TYTUŁU.

-NIE WYKONUJĘ ZDJĘĆ 'NA OSOBIE' RZECZY KTÓRE SĄ NA MNIE ZA DUŻE LUB ZA MAŁE(!) ORAZ ZDJĘĆ W BIELIŹNIE(!)

-KOLORY KTÓRE WYCHODZĄ NA ZDJĘCIACH MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ Z RZECZYWISTYMI PONIEWAŻ ZDJĘCIA SĄ ROBIONE PRZY RÓŻNYM OŚWIETLENIU, ORAZ CZĘSTO Z 'BŁYSKIEM'. PROSZĘ BRAĆ TO POD UWAGĘ PRZED ZAWARCIEM TRANSAKCJI.

~*~
Cenię sobie uczciwość i kulturę.
Co można zaobserwować po komentarzach na moim profilu.
Nie toleruję OSZUSTÓW, CWANIAKÓW i CHAMSKICH osób, jeśli zatem zaliczasz się do którejś z tych grup, PROSZĘ, NIE PISZ DO MNIE!

~*~
UWAGA!!!
ZDJĘCIA WYSTAWIANE PRZEZE MNIE SĄ MOJĄ WŁASNOŚCIĄ! PROSZĘ ICH NIE WYKORZYSTYWAĆ NIGDZIE BEZ MOJEJ ZGODY! JEŚLI JAKIEŚ ZDJĘCIE NIE NALEŻY DO MNIE INFORMUJE O TYM W OPISIE PRZEDMIOTU!
~*~

WSZYSTKO CZEGO POSZUKUJĘ JEST NA 'PÓŁCE' 'POSZUKIWANE'
:)

Wystawiam przede wszystkim moje rzeczy ale zdarzy się też że dostanę od kogoś ciuszek do wystawienia np. od mamy lub przyjaciółki...stąd m.in. rozbieżność rozmiarów w mojej szafie...
~*~
WAŻNE!!!
Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Wszystkie rzeczy wystawiane prze ze mnie są dokładnie opisane , jeśli mają wady-informuję o tym, tak że WIESZ CO KUPUJESZ!/ZA CO SIĘ WYMIENIASZ! i z tego względu zastrzegam sobie takie prawo.
A JEŚLI MIMO INFORMACJI PODANYCH PRZE ZE MNIE MASZ JAKIEŚ PYTANIA- PYTAJ ŚMIAŁO!-ZAWSZE ODPOWIEM TAK DOKŁADNIE JAK TO TYLKO MOŻLIWE!
~*~
Jeśli nie akceptujesz moich zasad, powyżej wymienionych, dotyczących transakcji ze mną zawieranych - nie kupuj u mnie :)
Nie chcę później niepotrzebnych nieporozumień!
Powyżej zamieszczony "system" stosuję od ponad pięciu lat, uczciwe osoby nie mają na co narzekać, a i ja jestem zadowolona bo dyskwalifikuje on potencjalnych oszustów :)