Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa Rybsheen

Rybsheen :: małopolskie
zweryfikowana
małopolskie
na Szafie od: 08.2011
ostatnio na Szafie: 13-08-2014

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

granatowy

O mnie

* Przed kliknięciem "Kup teraz" skontaktuj się ze mną, inaczej prowizję doliczę do ceny zakupionego przedmiotu.
* Każdą cenę można negocjować. Przy wymianie nie sugeruj się ceną, pieniężna wartość rzeczy a jej wartość dla mnie, to całkiem inne kwestie.
* Nie chcę straszyć przepisami Unii Europejskiej - jestem wyrozumiała i uczciwa i jeśli z drugiej strony mogę spodziewać się tego samego, dogadamy się. : )
* Za jedną rzecz z góry przepraszam: dużo się wymieniam, więc żeby ciąć koszty, często używam jeszcze raz kopert bąbelkowych, które do mnie przychodzą tudzież po prostu pakuję coś w szary papier - ani jednej, ani drugiej rzeczy nie potrafię zrobić estetycznie, więc jeżeli myślisz, że naraziłaś się terrorystom i właśnie podesłali Ci bombę to bardzo możliwe, że to paczka ode mnie.
* JEST JEDNA RZECZ, KTÓRA NA SZAFIE DOPROWADZA MNIE DO SZAŁU, mianowicie NIE ODPISYWANIE NA WIADOMOŚCI LUB OFERTY WYMIANY. Nie zdarzyło mi się nigdy nabluzgać tu którejś z Was, ale jestem już naprawdę na granicy wytrzymałości psychicznej... : P Więc jeżeli wymieniam się z kimś i dłużej niż 3 dni nie otrzymuję znaku życia, uważam transakcję za zamkniętą.
* Nie wysyłam za pobraniem. Odbiór osobisty na terenie Andrychowa i Krakowa. :)