szafa PyniaM

PyniaM :: mazowieckie
zweryfikowana
mazowieckie
na Szafie od: 12.2012
ostatnio na Szafie: 01-02-2016

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

Mohito

O mnie

Hej:)! Jestem świeżą szafowiczką, dołączyłam do was niedawno i chcę się stać jedna z was więc zapraszam do zakupu moich ciuszków. Jestem osobą uczciwą i tego samego oczekuję od innych.

Dlaczego wystawiam ubrania na szafa.pl? Głównie dlatego, że już mi się znudziły i nie pasują do moich nowych nabytków. Niektóre rzeczy miałam dosłownie na sobie kilka razy wtedy zawsze o tym pisze, gdy wystawiam ją:)Dbam o swoje ubrania, dlatego wszystkie wystawione rzeczy są w stanie bardzo dobrym. O wszelkich uszkodzeniach informuję, ale raczej takowych nie ma. Niska cena nie świadczy o złym stanie przedmiotu. Ceny można delikatnie negocjować. Raczej nie wymieniam się, ale jeśli masz coś interesującego to pisz może się skusze i się dogadamy:)
Cena, którą wystawiam jest podawana bez przesyłki. Proszę o przemyślane decyzje, nie przyjmuję zwrotów. Przedmiot wysyłam w momencie zaksięgowania pieniędzy. Nie odpowiadam za zaginione przesyłki, ja zawsze mam potwierdzenie, które mogę przesłać na e-maila. Na przesyłkę pieniędzy czekam 3 dni po 3 dniach unieważniam zakup chyba, że wynika sytuacja, którą jestem w stanie zrozumieć. Jeśli pieniążków nie będzie wystawiam odpowiedni komentarz.
Mój rozmiar to S. W tym rozmiarze przeważnie są moje ubrania. Czasami kupuję XS lub M.
W razie jakichkolwiek pytań czekam na wiadomość i na pewno odpiszę.
"Zgodnie z przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003r.) 'O zakupie towaru od osób prywatnych' informuję, że przedmioty wystawione w mojej ofercie nie podlegają gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. "

Zapraszam do zakupów:)

Komentarze

Pozytywny Pozytywny: 1
Neutralny Neutralny: 0
Negatywny Negatywny: 0
rozwiń
dawnotemu

dawnotemu napisała:

Ocena:

......................

dodane: 16-06-2013 15:24