Monia1450 :: lubuskie

szafa

Monia1450

zweryfikowana
lubuskie
na szafie od: 04.2011
ostatnio na szafie: dzisiaj

O mnie

PRZED KLIKNIĘCIEM KUP TERAZ NAPISZ BOWIEM SPRZEDAJĘ JESZCZE NA INNYCH PORTALACH!

UWAGA!!!UWAGA!!! paulinapee

UWAGA OSZUSTKA!SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA PONOWNIE DO ADMINISTRACJI BOWIEM DZIEWCZYNA NIE WYSŁAŁA MI SPODNI PO DOKONANEJ WYMIANIE I JESZCZE WYSTAWIA NEGATYWA W ODWECIE - CIĄGLE KŁAMIE I ZWODZI,DO MNIE PISZE COŚ INNEGO,DO ADMINISTRACJI ZNÓW COŚ INNEGO - JA TEGO TAK NIE ZOSTAWIĘ!!!NIE DAM SIĘ OCZERNIAĆ W KOMENTARZACH - WSTYD!!!JEŚLI CHCECIE DOKONAĆ Z NIĄ WYMIANKI TO WYSYŁAJCIE TOWAR DOPIERO PO OTRZYMANIU JEJ PACZUSZKI BOWIEM MOŻECIE NIGDY SIĘ JEJ NIE DOCZEKAĆ!!!ZGŁASZAJCIE TAKIE OSZUSTKI NA POLICJĘ BY NIE BYŁY BEZKARNE,A ZAKUPÓW U NIEJ ODRADZAM!!!

*W PRZYPADKU ZAKUPU OBOWIĄZUJE WPŁATA NA KONTO, NIE MA OPCJI ZA POBRANIEM! WSZYSTKIE PRZESYŁKI WYSYŁAM POLECONYM I TEGO SAMEGO OCZEKUJĘ OD WAS. JAK WYŚLECIE LISTEM ZWYKŁYM TO NA WASZĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ- JAK GO NIE DOSTANĘ ŻĄDAM ZWROTU KASY ZA ZAKUP LUB W PRZYPADKU WYMIANY NIE WYSYŁAM DO WAS NICZEGO... JAK NIE MOŻECIE UDOWODNIĆ ŻE WYSŁAŁYŚCIE, TRAKTUJĘ JAK BYŚCIE NIC DO MNIE NIE WYSYŁAŁY,WÓWCZAS PRZY ZAKUPIE DOMAGAM SIĘ CAŁEJ WPŁACONEJ PRZEZE MNIE KWOTY WRAZ Z KOSZTEM WYSYŁKI!

*W MOMENCIE NADANIA PRZESYŁKI PRZESTAJĘ PONOSIĆ ZA NIĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ- WSZYSTKO DOBRZE PAKUJĘ, RZECZY DELIKATNE ZABEZPIECZAM DODATKOWO KARTONIKIEM LUB BĄBELKOWA FOLIĄ I ZA ICH USZKODZENIA W TRAKCIE TRANSPORTU NIE ODPOWIADAM, GDYŻ RÓWNIE DOBRZE KTOŚ SAM MOŻE COŚ ZEPSUĆ NIECHCĄCY PO OTRZYMANIU PRZESYŁKI I ZWALIĆ WINĘ NA POCZTĘ, A JA PO WYSŁANIU PRZESYŁKI NIE WIEM CO SIĘ Z NIĄ DZIEJE.....

ZE WZGLĘDU NA TO,ŻE JUŻ KILKAKROTNIE TRAFIŁAM NA NIEUCZCIWE SZAFOWICZKI PRZY WYMIANIE NIE WYSYŁAM JAKO PIERWSZA,LECZ DOPIERO PO OTRZYMANIU PRZESYŁKI - JAK MAM JĄ JUŻ W RĘKACH!!!NIE AKCEPTUJESZ TEGO - NIE WYMIENIAJ SIĘ - JA JUŻ RYZYKOWAĆ NIE BĘDĘ!!!Jeśli otrzymam towar inny niż w opisie odsyłam go oczywiście na TWÓJ koszt!

Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03)o zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJĘ, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji,rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Nie akceptujesz moich zasad - nie kupuj!!!W związku z tym, że sprzedaż na
aukcjach nie jest traktowana jak sprzedaż w sklepie internetowym czy
sprzedaż na odległość, nie stosuje się do niej przepisów o umowach
zawieranych na odległość – tak więc nie ma możliwości zwrotu towaru w
ciągu 10 dni od daty zakupu.MOŻLIWA NEGOCJACJA CENY-CENY USTALONE PRZEZE MNIE NIE SĄ SZTYWNE!
Interesuje mnie zarówno sprzedaż jak i wymiana.
Przy wymianie wartość wzrasta!To,że sprzedaję coś za kilkanaście złotych nie oznacza,że tyle jest warte!Większość moich rzeczy jest używana, ale w takim stanie,że posłuży innej osobie jeszcze na długo,a o ewentualnych wadach zawsze informuję w opisie!Negocjuj cenę - warto, można a nawet trzeba...zawsze można się dogadać :). Zazwyczaj wysyłam listem ekonomicznym poleconym w zwykłej kopercie lub paczką ekonomiczną,zależy od wielkości przedmiotu,chyba że uzgodnimy inaczej..;).Paczuszki wysyłam najszybciej jak tylko mogę,ale w skrajnych przypadkach maksymalnie do 7 dni od zaksięgowania wpłaty... Jeśli umawiamy się na wysyłkę priorytetem,a Ty wysyłasz inaczej wystawiam neutrala!!!
Na wpłatę czekam do 7 dni.Jeśli po tym czasie nie otrzymam pieniędzy, wystawiam przedmiot ponownie!Z wyjątkiem sytuacji,kiedy ktoś mnie uprzedzi,że wpłaci pieniądze później,różnie w życiu to bywa,dla mnie nie jest to problem,tylko oczywiście trzeba mnie wcześniej o tym poinformować! Jeśli osoby niezweryfikowane zainteresowane są kupnem proszę o kontakt na priv. Przy wymianie w takim przypadku osoba niezweryfikowana wysyła przesyłkę jako pierwsza i dopiero po jej otrzymaniu wysyłam ja!Tak samo,gdy osoba posiada mniej komentarzy ode mnie lub jakieś lipy - wysyła pierwsza,a ja po otrzymaniu przesyłki!!!Jeśli to Ty występujesz z propozycją wymianki komentarz wystawiasz jako pierwsza,a ja zaraz po Tobie :),jeśli coś kupujesz zawsze jako druga.
Uwaga!!!Uwaga!!!
[MODERACJA - publikowanie danych osobowych]
Ta użytkowniczka to oszustka - sprzedaje uszkodzony towar i następnie usuwa konto!!!

kuciemka - u mnie czarna lista i odpowiedni komentarz wystawiony!!!
UWAGA!!!
Jeśli chodzi o wymianę za buciki to wysyłam jako druga dopiero po otrzymaniu towaru ze względu na to,że niejednokrotnie już się sparzyłam i dochodziły do mnie w zupełnie innym stanie niż na foto!!!

#name

#msg

ukryj przedmiot   zamknij