szafa Mikkig1987

Mikkig1987 :: zachodniopomorskie
zweryfikowana
zachodniopomorskie
na Szafie od: 03.2011
ostatnio na Szafie: 10-03-2021

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

wygodne ubrania, niekoniecznie nadążające za trendamii ponieważ w tej całej gonitwie modowej są rzeczy które nie umierają, a najważniejsze w tym wszystkim jest to by dobrze się czuć w tym co się nosi!

O mnie

Choć nie pracuję w branży modowej, bardzo interesuję się tym co w trawie piszczy. I nie są to stylizacje proponowane przez wątpliwej wiarygodności blogerki, które w moim przekonaniu utraciły kontakt z rzeczywistością.

Sprawdza się powiedzenie, że nie ma się co na siebie włożyć, ale szafa się nie domyka. Sumiennie jednak walczę ze sobą i szukam motywacji do wystawiania ciuszków.

Ubrania, buty czy biżuteria umieszczane na stronie są zawsze niezniszczone oglądam każdą rzecz, która ma się pojawić na serwisie. Jeśli jest inaczej to wtedy to każdej wadzie informuję. I chyba robię to dobrze, bo do tej pory nie miałam nieprzyjemności z tego tytułu. Raczej to ja już kilka razy się "nadziałam".

Ubrania wysyłam czyste i wyprane- chyba, że coś wymaga specjalistycznego czyszczenia- np wełniane płaszcze wtedy to zaznaczam. Ubrania mogą być niewyprasowane- bo co to ma za sens koro pogniotą się w paczce?
Rzeczy wystawione przeze mnie na szafie chcę sprzedać. Nie wymieniać- sprzedać. Sprzedać za kwotę nieczęsto przekraczającą 50% ceny zakupu w sklepie.
Nie pytajcie mnie kochane czy będę się wymieniać :)- dajcie mi nacieszyć się miejscem w szafie- wiele z was ma piękne rzeczy, ale na tym etapie chciałabym mieć faktycznie to w czym chcę chodzić.

Jak już wcześniej wspomniałam, odsprzedanie moich rzeczy których już nie będę nosić, jest pewną formą wspomagania wielu Fundacji- jestem niepoprawną kociarą i najczęściej pomagam tym stworzonkom- nie zapominając też o innych czworonożnych szczęściach.

Zawsze zapytajcie mnie czy dana rzecz jest dostępna. Ceny wysyłek nie biorę z kosmosu- zawsze sprawdzam cennik Poczty Polskiej i doliczam do tego wg potrzeb zakup koperty lub papieru do opakowania.
Nie bójcie się zadawać dodatkowych pytań, prosić o zdjęcia czy negocjować cenę- wierzę, że zawsze można się dogadać.
Życzę wam powodzenia w odkrywaniu mojej skromnej szafy :))