Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa Marta715

Marta715 :: dolnośląskie
zweryfikowana
dolnośląskie
na Szafie od: 09.2012
ostatnio na Szafie: 07-01-2016

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

tym czym czuję się najlepiej ...

O mnie

NIE JESTEM SKLEPEM ,NIE WYSTAWIAM PARAGONÓW RZECZY SPRZEDAWANE PRZEZE MNIE SĄ MOJĄ PRYWATNĄ WŁASNOŚĆIĄ ZA KTÓRE KIEDYŚ ZAPŁACIŁAM KUPE KASY ,NIE SPRZEDAJE ICH W CELACH ZAROBKOWYCH TYLKO BY POZBYĆ SIĘ RZECZY W KTÓRYCH JUŻ NIE CHODZĘ A NA ICH MIEJSCE KUPIĆ SOBIE COŚ NOWEGO :)

UWAGA!!! Klikając KUP, pamiętaj że kupujesz towar UŻYWANY więc nigdy nie będzie wyglądał jak ze sklepu ! chyba że w opisie wyraźnie zaznaczono że jest NOWY.

_________________________________________

TO ŻE JESTEM ONLINE NIE OZNACZA, ŻE SIEDZE CIAGLE PRZED KOMPUTEREM .

Na wpłatę czekam 3 dni od dnia zakupu (DŁUZEJ-jeśli się tak umówimy), jeśli po zakupie nie mam z Tobą kontaktu przez 3 dni - przedmiot wystawiam ponownie, Tobie daję odpowiedni komentarz oraz zgłaszam do administracji o usunięcie tobie konta.

_________________________________________

WYSYŁKA W CIĄGCU 5 DNI ROBOCZYCH OD DNIA ZAKSIEGOWANIA PIENIĄŻKÓW, PRACUJE OD 7-15 GODZ. TAKŻĘ NIE ZAWSZE MAM MOŻLIWOŚĆ ODRAZU NADAĆ PACZKĘ PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ . Zawsze staram się informować klientki o dniu w którym wysłałam paczkę,niektóre rzeczy sa wystawione do wyslania listem ekonomicznym jeżeli boisz się ze paczka może zaginąc to prosze poinformować mnie o mozliwosci dopłacenia do listu poleconego jezeli nie informujesz mnie o takiej zmianie to najwidoczniej akceptujesz moje zasady

_________________________________________

[moderacja- przepis nie ma zastosowania prawnego]

ZA BŁEDY POCZTY POLSKIEJ NIE PONOSZE ODPOWIEDZIALNOŚCI
NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA PRZESYŁKI NIEDOSTARCZONE PRZEZ POCZTĘ POLSKĄ I ZNISZCZONE PODCZAS PRZESYŁKI.

_________________________________________

PRZY ZAKUPIE KILKU RZECZY ZA PRZESYŁKE PLACISZ TYLKO RAZ ,ALE TEZ ZALEŻY OD WAGI DANEGO TOWARU , CENNIK WEDŁUG POCZTY POLSKIEJ!!!!!!!!!!

Przy wymianie cena rzeczy wzrasta

INFORMUJĘ że Przedmioty wystawione u mnie są moją prywatną własnością i nie podlegają gwarancji, reklamacji ani zwrotowi ( takżę proszę przemyś sobie dokładnie zanim klikniesz KUPUJE . Jeżeli dana rzecz ma jakąś wade , starannie to opisuje oraz robie zdjęcie byś mogła zobaczyć co kupujesz wtedy i cena jest niższa

Jeżeli tego nie akceptujesz proszę NIE KUPUJ!!!!

_________________________________________

Życzę miłych i udanych zakupów ;)