szafa Majlen13

Majlen13 :: mazowieckie
zweryfikowana
mazowieckie
na Szafie od: 11.2010
ostatnio na Szafie: 20-06-2021

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

piżamę- uwielbiam spać ;)

O mnie

Konto łączy szafy dwóch dziewczyn:) Od listopada 2013 dołączyłam do szafowego konta mojej przyjaciółki Mileny. Stąd też, jeśli zdarzy się, że ktoś Wam odpisze raz podpisując się jako Milena a innym razem jako Aldona - bądźcie wyrozumiałe;)
Zapraszam!
Aldona

-------------------------------------------------------------------
Przed kilknięciem "kupuję" - napisz wiadomość, że jesteś zdecydowana. :)

Jeżeli w opisie danej rzeczy nie ma nic na temat wymiany - nie zadawaj takich pytań. Analogicznie, jeżeli nie ma nic o sprzedaży - rzecz nie jest na sprzedaż, a na wymianę. Nie odpowiadam na stawiane mimo to pytania.

Większość rzeczy tu wystawiona jest nowa lub noszona 1-2 razy,o wszystkich uszkodzeniach informuję.Jeśli po odebraniu przesyłki zauważysz że jest uszkodzona poinformuj mnie, razem to wyjaśnimy. Możliwe że w trakcie wysyłki została uszkodzona paczka i towar.

NIE MA ZWROTÓW!!!
*wyjątek stanowią rzeczy które okażą się być wadliwe a ja tej wady nie zauważę, a co z tego wynika nie będę mogła poinformować o tym zainteresowane przedmiotem. Wtedy jak najbardziej zwrot wchodzi w grę. Należy wtedy nadesłać mi zdjęcie z wadą przedmiotu, abym wiedziała że nie jest to jakaś podpucha, gdyż wiem czy dana rzecz posiadała już wcześniej taką wadę.

PROSZĘ WIĘC O PRZEMYŚLANE ZAKUPY I WYMIANY!!!

Jeśli masz dużo negatywnych opinii- w przypadku wymiany wysyłasz pierwsza.

Proszę abyście informowały mnie kiedy wysyłacie paczki lub wpłacacie pieniądze oraz jeśli otrzymacie paczkę lub pieniądze ode mnie.

CENA PRZY WYMIANIE WZRASTA!!!

Zgodnie z przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003r)o zakupie towaru od osób prywatnych ,informuję że przedmioty wystawione w mojej ofercie nie podlegają gwarancji,rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji .Zgodnie z U.E taka adnotacja powinna się znajdować pod każdą ofertą online,w przeciwnym wypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar zarówno nowy jak i również używany .