Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa Ewe08

Ewe08 :: dolnośląskie
zweryfikowana
dolnośląskie
na Szafie od: 03.2011
ostatnio na Szafie: 20-11-2015

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

Zara,Mango,Stradivarius, H&M, Bershka

O mnie

Z powodu aktualnych
przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych informuję, że, przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają gwarancji, reklamacji ani zwrotowi.Jeżeli nie przyjmujesz tych warunków nie kupuj.
Rzeczy pochodzą z mojej szafy, noszone przez osobę niepalącą, większość rzeczy jest w stanie idealnym, bardzo dbam o swoja garderobę:)
Nosze XS oraz S czasami małe M zależy od ciuszka, jeżeli jesteś zainteresowana jakimś ciuszkiem a również nosisz XS,S lub małe M, to będzie leżał idealnie, jeżeli masz wątpliwości to pisz odpowiem chętnie.
Formy płatności:
Wpłata na konto bankowe
List polecony ekonomiczny 5,95-9.50 zł zależy od rzeczy.
UWAGA *
Na poczcie dostałam informację,że w przypadku zagubienia przez pocztę listu POLECONEGO nie dostaniemy odszkodowania jak było dotychczas.
Każdy list POLECONY wysyłamy na własną odpowiedzialność :( Jeśli chcesz uniknąć braku zwrotu pieniążków za zgubiony list polecony wybierz przesyłkę paczką !
UWAGA!!! Przed kliknięciem opcji 'KUP TERAZ'' proszę o kontakt na priva, ciuszki mam również wystawione na innych portalach i chcę uniknąć sytuacji braku danej rzeczy.