szafa Evita555

Evita555 :: łódzkie
zweryfikowana
łódzkie
na Szafie od: 01.2014
ostatnio na Szafie: 20-10-2022

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

w ubrania, które mi się podobają :)

O mnie

Witaj Szafowiczko :)
Jestem tutaj, ponieważ moje szafy pekają w szwach. Większość moich rzeczy nie założyłam ani razu, niektóre np raz. Jednak większość od momentu zakupu leży w szafie i czeka na lepsze czasy, które nigdy nie nadejdą :).
Przed kliknięciem kup teraz napisz by uniknąć wysokiej prowizji,w innym przypadku zostanie doliczona do ceny.

Jeśli otrzymam towar inny niż w opisie odsyłam go oczywiście na TWÓJ koszt!
Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03)o zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJĘ, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji,rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Nie akceptujesz moich zasad - nie kupuj!!!W związku z tym, że sprzedaż na aukcjach nie jest traktowana jak sprzedaż w sklepie internetowym czy sprzedaż na odległość, nie stosuje się do niej przepisów o umowach zawieranych na odległość – tak więc nie ma możliwości zwrotu towaru w ciągu 10 dni od daty zakupu.MOŻLIWA jest NEGOCJACJA CENY-CENY USTALONE PRZEZE MNIE NIE SĄ SZTYWNE!
Interesuje mnie bardziej sprzedaż, jednak wymiana jest możliwa jeśli coś mnie zachwyci.:)
Przy wymianie wartość wzrasta! Fakt, że sprzedaję coś za kilkanaście złotych nie oznacza,że tyle jest warte! Negocjuj cenę - warto, można a nawet trzeba...zawsze można się dogadać :).
Zazwyczaj wysyłam listem ekonomicznym poleconym w zwykłej kopercie lub paczką ekonomiczną,zależy od wielkości przedmiotu,chyba że uzgodnimy inaczej..:).
Na wpłatę czekam do 7 dni.Jeśli po tym czasie nie otrzymam pieniędzy, wystawiam przedmiot ponownie!Z wyjątkiem sytuacji,kiedy ktoś mnie uprzedzi,że wpłaci pieniądze później,różnie w życiu to bywa,dla mnie nie jest to problem, tylko oczywiście trzeba mnie wcześniej o tym poinformować!
Przy wymianie z osobą niezweryfikowaną, taka osoba wysyła przesyłkę jako pierwsza i dopiero po jej otrzymaniu wysyłam ja.
Pozdrawiam i życzę udanych łowów :)