szafa Evisssta

Evisssta :: dolnośląskie
zweryfikowana
dolnośląskie
na Szafie od: 07.2012
ostatnio na Szafie: 20-07-2019

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

w SREBRNĄ BIŻUTERIĘ , perfumy i czarne rzeczy z dodatkami w kolorze srebrnym.

O mnie

****** UWAGA ******

...... TYLKO SPRZEDAŻ ......

***********************************

ZANIM KLIKNIESZ * KUP TERAZ *, ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ !!!!

***********************************

ZDJĘCIA BIŻUTERII NIE SĄ ABSOLUTNIE W ŻADEN SPOSÓB OBRABIANE I PRZEDSTAWIĄ RZECZYWISTY WYGLĄD PRZEDMIOTÓW.
MAJĄ TYLKO DODAWANE RAMECZKI.

***********************************

OGROMNE PRZECENY UBRAŃ A I TE CENY MOŻECIE NEGOCJOWAĆ KUPUJĄC PARĘ SZTUK !!!! :) ZAPRASZAM SERDECZNIE.

***********************************

MOŻNA MNIE ZAWSZE SKUSIĆ SREBRNĄ, MASYWNĄ BIŻUTERIĄ !!!! Na nią wymienię WSZYSTKO :)
CZARNYMI ,ŚREDNIMI I LAKIEROWANYMI TOREBKAMI TYPU KUFEREK( najlepiej,żeby miały sporo srebrnych dodatków typu zipy itp ) :D CZARNE LEGINSY 40-42 MILE WIDZIANE :)

Rzeczy wystawiam również na innych portalach i gdy zobaczysz w ulubionych, że przedmiot został usunięty, tzn że go wycofałam z racji sprzedaży na innym portalu. I już nie zostanie on u mnie dodany.

***********************************

MOI DRODZY SZAFOWICZE, padło mi żelazko, więc z góry przepraszam za wygniecione ciuszki... :))

Nie sugerujcie się cenami. CENY ZAWSZE MOŻEMY NEGOCJOWAĆ w granicach rozsądku :)
Jestem wesołą , serdeczną osobą, więc wszystko da się ze mną załatwić :) Wymieniam tez ciuchy za kosmetyki, nie mam twardej zasady ciuch=ciuch, kosmetyk=kosmetyk.... Więc zapraszam Kochani :) Jedyne co ważne w sprawie kosmetyków, to ICH DATA WAŻNOŚCI....

Produkty wysyłam bardzo dokładnie zapakowane listem lub paczką priorytetową , poleconą aby mieć NUMER NADANIA. Zawsze wysyłam w kopercie bąbelkowej, nie doliczając Wam tego !!!. Tego samego wymagam od Was. Jeśli chcecie mi coś wysłać zwykłym listem bez koperty bąbelkowej...to absolutnie się na to nie zgadzam !!!.

>> NIE ZEZWALAM NA KOPIOWANIE ZDJĘĆ, ponieważ są mojego autorstwa !!! <<

Jeśli chodzi o biżuterię interesuje mnie TYLKO prawdziwe srebro pr. 925.Oferowana przeze mnie biżuteria również jest najwyższej pr. 925. Nie uznaję zwykłych metali lub tylko powlekanych metalem szlachetnym.
Co do zdjęć i "rysek" na srebrze, to jest to spowodowane BARDZO DOKŁADNYMI zdjęciami. Chcę abyście widziały co kupicie lub wymienicie. Dbam o Was. W normalnym użytkowaniu tego absolutnie nie widać. Zauważcie,że większość dodawanych fotek biżuterii jest z odległości.Ja jednak wolę abyście widziały ją dokładnie. Jeżeli jest jakaś skaza...informuje o niej w opisie.

Często oferowane ciuszki z mojej szafy nie mają "bocznych" metek, ponieważ nie lubię dyndającego w trakcie użytkowania kawałka papieru, często sporych rozmiarów.... Każda zadbana kobietka wie doskonale jak zająć się danym materiałem i jak go prać :)

Przykładam dużą dbałość do wysyłki przedmiotów i bezpiecznego pakowania. Jestem osobą sumienną i uczciwą i tego samego oczekuję.

Nie ponoszę odpowiedzialności za opieszałość Poczty Polskiej.

Jak masz jakieś pytania, pisz śmiało. Odpowiem na wszystkie. Nie gryzę :) Proszę również o odpowiedzi na zadane pytania. Dla sprzedającego mogą wydawać się banalne, jednak dla kupującego nie. To nie zajmie wiele czasu a świadczy o osobie i zaangażowaniu w sprawę... Szanujmy się wzajemnie ! ;D

Co do WYSYŁKI :
Po dokonaniu ZAKUPU czekam 2 dni na wpłatę (jeśli nie masz pieniędzy, nie kupuj). Kupno TYLKO przelewem bankowym, opłata przy odbiorze nie wchodzi w grę. Przy WYMIANIE czekam tydzień na dany towar.
Ja zaś po kupnie robię natychmiastowy przelew a przy wymianie wysyłam dany produkt do 2 dni roboczych. Nie czekam aż Ty wyślesz... Jeśli Ty masz takową politykę,że czekasz aż dojdzie coś od kogoś, to nie wymieniaj się ze mną !
Nie jesteśmy dziećmi. Cały ten portal opiera się na zaufaniu. A wszelkie ewentualne "kłopoty" zawsze można rozwiązać.

Co do KOMENTARZY :
Nawet jeśli coś odbiegnie troszkę od mojego wyobrażenia, najpierw skontaktuję się z Tobą. Postaramy się coś z tym zrobić. Nie chcę nikomu wystawiać przykrych komentarzy, więc zrobię to tylko w ostateczności / np. przy braku odpowiedzi lub wszczęciu kłótni/ .


Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJĘ, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Nie akceptujesz moich zasad - nie kupuj!.