Emilly7 :: dolnośląskie

szafa

Emilly7

zweryfikowana
dolnośląskie
na szafie od: 02.2016
ostatnio na szafie: dzisiaj

O mnie

Witam na moim profilu :-)

Pora odchudzić szafę, zaglądajcie co jakiś czas, w miarę możliwości będę wystawiać kolejne rzeczy. Zapraszam na zakupy:)

UWAGA!!! Przed zakupem proszę pytać, czy dana rzecz jest jeszcze dostępna, ponieważ wystawiam swoje rzeczy również na innych portalach.
Płatność za zakupy z salda na koncie szafa.pl TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU i wyłącznie dla kwot min 50zł!!!

Proszę o przemyślane zakupy i dokładne czytanie opisów. Nie przyjmuję reklamacji ani zwrotów. Jeśli masz wątpliwości- pytaj, zawsze odpowiem, podam wymiary, wyślę dodatkowe zdjęcia itp
Nie sprzedaję za pobraniem, na przelew czekam do dwóch dni roboczych (chyba, że umówimy się inaczej), wysyłkę robię do dwóch dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty.

Wysyłka poleconym ekonomicznym- 8-12 zł (w zależności od wielkości przesyłki), zestawy ubrań i rzeczy, które ważą więcej wysyłam w paczce (do 1 kg- 15zł, powyżej 1kg do 2 kg- 17zł).
ZAKUPY ZA 100ZŁ WYSYŁKA GRATIS!

Zgodnie z przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003r) o zakupie towarów od osób prywatnych informuję, że przedmioty wystawione w mojej ofercie nie podlegają gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji.

Podoba Ci się coś- nie bój się zapytać. Możemy ponegocjować, szczególnie jeśli kupujesz kilka rzeczy :-)
Zapraszam i życzę udanych zakupów:-)

#name

#msg

ukryj przedmiot   zamknij