szafa

Charlie305

zweryfikowana
pomorskie
na szafie od: 01.2018
ostatnio na szafie: 28-08-2018

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

Ubrania - Badam tsssss!

O mnie

Witaj Szafiarko! Przed zakupem zapytaj mnie czy mam ciuch na stanie. Sprzedaję na innych portalach, tak więc mogę nie zdążyć go zdjąć z aukcji.
----------------------------------------------------------------------

Dziękuję ci za zainteresowanie moim profilem. Przybliżę Ci trochę współpracę ze mną.
⋆ Sprzedaję ubrania/biżuterie/buty w dobrym stanie. Zawsze staranie oglądam je przed wystawieniem i wysyłką, oraz przy defekcie informuję w opisie.
⋆ Nie wymieniam się ponieważ, jestem na tym portalu aby zlikwidować nadmiar ubrań w szafie. Szafa niestety mała tak więc niestety jestem do tego zmuszona.
⋆ Rzeczy, które sprzedaję są nowe lub noszone maksymalnie 3-4 razy.
⋆ Posiadam również większe rozmiary z szafy mojej mamy oraz siostry - tak więc każdy znajdzie coś dla siebie :)
⋆ Nie jestem w stanie dla każdego wysyłać zdjęć "na mnie", ponieważ pracuję do późna i ciężko mi jest zrobić dobre zdjęcie. Dlatego proponuję zazwyczaj zdjęcia na manekinie.
⋆ Wysyłam ubrania najlepiej Pocztą Polską - list polecony, list polecony priorytet i Inpost Paczkomaty (kurier się nie opłaca). Sprawdzone dostawy.
⋆ Przedmioty staram się wysyłać maksymalnie do 3 dni. Czasami może być opóźnienie jednak cały czas będę Cię informować na bieżąco. - Staram się abyś była zadowolona z zakupu i nie martwiła się o transakcję.
⋆ Na przelew czekam do 3 dni, potem ubrania wracają do puli kupna/sprzedaży. - Jest możliwość dogadania się, tylko daj znać :)
⋆ Nie przyjmuję zwrotów - staram się podać jak najwięcej informacji w opisie produktu oraz robić jak najlepsze zdjęcia, abyś była świadoma tego co kupujesz.
⋆ Chcesz kupić kilka rzeczy na raz? Koniecznie napisz do mnie!
⋆ Jeżeli masz pytania - Pisz śmiało :) Postaram się szybko odpowiedzieć.

Komentarze

Pozytywny Pozytywny:
0
Neutralny Neutralny:
0
Negatywny Negatywny:
0

#name

#msg

ukryj przedmiot   zamknij