szafa Camelia2009

Camelia2009 :: lubelskie
zweryfikowana
lubelskie
na Szafie od: 01.2013
ostatnio na Szafie: 10-12-2020

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

to, w czym jest mi wygodnie :)

O mnie

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!

W ZWIĄZKU Z NIEPRZYJEMNĄ SYTUACJĄ JAKA MNIE SPOTKAŁA ZE STRONY UŻYTKOWNICZKI ANECZKAJULIA, KTÓRA NAJPIERW ZAPYTAŁA O WYMIANĘ A POTEM W OSTATNIEJ CHWILI PRZED WYSYŁKĄ ZAŻĄDAŁA DODATKOWYCH ZDJĘĆ, A ADMINI NA PYTANIE CZY TRANSAKCJE SĄ WIĄŻĄCE ODPISALI, ŻE TAK, PO CZYM ZMIENILI ZDANIE, ŻE JEDNAK NIE, OSTATECZNIE PODESŁAŁAM DODATKOWE ZDJĘCIA A I TAK DO WYMIANY NIE DOSZŁO Z WINY ANECZKAJULIA A JA ZOSTAŁAM Z DWOMA NIESŁUSZNYMI NEGATYWAMI - NIE WYMIENIAM SIĘ!!!
OD TEJ PORY WSZYSTKIE OFERTY PODLEGAJĄ TYLKO SPRZEDAŻY!!! NIE MAM ZAMIARU UŻERAĆ SIĘ Z NIEWYCHOWANYMI MAŁOLATAMI, KTÓRE NAJPIERW AKCEPTUJĄ WYMIANĘ PO CZYM SIĘ ROZMYŚLAJĄ.

NIE WYMIENIAM SIĘ JUŻ NA SZAFIE!!!

WSZYSTKIE MOJE RZECZY SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE NA SPRZEDAŻ!!!

Zgodnie z przepisami UE(01.08.03.) "O zakupie towaru od osób prywatnych" INFORMUJE, że: przedmioty wystawione w mojej ofercie nie podlegają gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Zgodnie z prawem UE taka adnotacja powinna znajdować się pod każdą ofertą online. W przeciwnym wypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar - zarówno nowy jak i również używany.

Nie ponoszę odpowiedzialności za zaginione oraz uszkodzone paczki i błędy poczty polskiej.