Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa BuBuuu

BuBuuu :: wielkopolskie
zweryfikowana
wielkopolskie
na Szafie od: 04.2010
ostatnio na Szafie: 04-03-2015

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

atmosphere, H&M, a najbardziej SH:D

O mnie


.Hej! Jestem Asia.! Zazwyczaj jestem on-line, co wcale nie oznacza, że siedzę 24h przy kompie:D więc proszę się nie bulwersować, gdy nie odpisuję:P

Komentarz 'bez szału'-dziewczyna najwidoczniej nie wie na czym polega przeprowadzanie transakcji na tym portalu. Nie przypominam sobie, abym była niemiła, no ale cóż... Pozostawię to bez komentarza!

Kilka moich zasad:

1. Na wpłatę pieniędzy czekam maksymalnie 5 dni roboczych (mam już dosyć upominania się o pieniądze! Jeśli po 5 dniach pieniędzy nie ma u mnie na koncie-wystawiam negatywa!, no chyba, że umówimy się inaczej, to wtedy wiadomo...)

2. Paczuszki wysyłam listem poleconym ekonomicznym. Przy dodatkowej opłacie mogę wysłać priorytetem. NIE wysyłam za pobraniem!

3. Paczuszki wysyłam najszybciej, jak jest to możliwe;) Maksymalny czas zwłoki to 3 dni od momentu zaksięgowania pieniążków na koncie (ale to zdarza się rzadko, zazwyczaj wysyłam na drugi dzień;)

4. W przypadku wymiany osoba posiadająca: mniej pozytywnych komentarzy/komentarze negatywne i/lub 'bez szału', wysyła jako pierwsza!

5. Każda rzecz jest opisana szczegółowo, nie mam nic do ukrycia. Masz pytania-pisz! Odpowiadam na wszystkie wiadomości!

6. Nie przyjmuję zwrotów! Proszę o przemyślane zakupy:)

7. Jeśli bardzo zależy Ci na jakiejś rzeczy, a wydaje Ci się, że cena jest zbyt wysoka-pisz! Zawsze możemy się dogadać;)

7. Jeśli chodzi o wymiany, to jestem dość wybredna. Nie mam ochoty uszczęśliwiać wszystkich na siłę;)

8. Z przykrością zawiadamiam, że już po raz trzeci zarezerwowałam rzecz osobie, która okazała się być nieodpowiedzialną! Wszystko rozumiem, ale chamstwa nie toleruję! Nie mam ochoty upominać się o pieniądze! Nie masz kasy-nie wyrywaj się do zakupów! W związku z powyższym NIE REZERWUJĘ JUŻ RZECZY!!!

_____________________
.Noszę rozmiar M/L, a czasem nawet uda mi się wbić w Skę:D
Rozmiar buta zazwyczaj 37.


To tyle z mojej strony;) W razie jakichkolwiek pytań-pisz!

Pozdrawiam!;)*

Asia;)


Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJĘ, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: GWARANCJI, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Nie akceptujesz moich zasad - nie kupuj!