Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa -ciucholandia-

-ciucholandia- :: -
zweryfikowana
-
na Szafie od: 11.2013
ostatnio na Szafie: 08-12-2018

O mnie

Chętnie się wymieniam i sprzedaję. Poszukuję rzeczy w rozmiarach L XL, w zamian oferuję XS i S (wszystkie ciuszki są dla mnie za małe)
Rzetelnie informuję o stanie sprzedawanych ubrań, więc reklamacji nie uwzględniam.

Za zakupy należy doliczyć koszt przesyłki wg. cennika Poczty Polskiej. Za wysyłkę zawsze pobieram stałą opłatę zwykłym listem 5 zł, poleconym 8 zł, za wysyłkę dwóch i więcej rzeczy paczką mini za 10 zł

Preferuję zwykły list do wysyłek, jednak gdy komuś zależy, wysyłam poleconym. Za przesyłki nieksięgowane, które ulegną zagubieniu nie odpowiadam, przed wysyłką każdego takiego listu robię zdjęcia na potwierdzenie nadania, by być wolna od podejrzeń o niewysłanie.

Ceny podane przeze mnie pod ciuszkiem dotyczą tylko sprzedaży (dlatego są tak niskie) w momencie wymiany cena wzrasta dwukrotnie więc proszę nie sugerować się nią podczas wymian. Wymieniając preferuję list ekonomiczny, by zaoszczędzić na wysyłce.

Na poczcie jestem przeważnie raz w tygodniu, gdyż czekam, aż zbierze mi się kilka przesyłek, wysyłki można spodziewać się ok 3 dni roboczych od zaksięgowania pieniędzy na koncie.

Serdecznie zapraszam do zakupów :)