Zakupy odzieżowe pochłaniają bardzo dużą część naszego budżetu. Jeśli lubisz kupować ubrania, ale obawiasz się skorzystania z oferty niesprawdzonego jeszcze sklepu, mamy na to rozwiązanie. Jeżeli dodatkowo chcesz kupować taniej bez rezygnowania z jakości – też znajdziesz tu ciekawe wskazówki.

 

Być może marzy Ci się sukienka od projektanta albo włoski płaszcz z najlepszej wełny, ale masz obiekcje przed zakupami internetowymi? Jak zrobić je tanio, a przy tym zamówić ubrania bez żadnego ryzyka? Mamy na to sposoby.

 

Rób zakupy z PayPo

 

Fantastycznym sposobem na tanie i bezpieczne zakupy przez internet są płatności odroczone PayPo, które pozwalają Ci płacić za zamówienia nawet 30 dni później, bez dodatkowych kosztów. Dzięki PayPo możesz zrobić zakupy akurat wtedy, kiedy odzież damska jest najtańsza, trwają sezonowe obniżki czy wyprzedaże. Płatność odroczona chroni Cię przed zamrażaniem pieniędzy – możesz bezpiecznie zamówić więcej ubrań, sprawdzić je i przymierzyć, a później zatrzymać tylko te najlepsze, natomiast nietrafione odesłać do sklepu bez konieczności czekania na zwrot pieniędzy. Wybór PayPo jako metody płatności pozwala Ci płacić tylko za rzeczy, które zdecydujesz się zostawić u siebie, a uregulować rachunek nawet do 30 dni po złożeniu zamówienia – kupujesz bez ryzyka i z pełną satysfakcją.

 

Kupuj w sezonach wyprzedażowych

 

Najlepszym sposobem na szybkie i tanie uzupełnienie garderoby są zakupy na wyprzedażach. Czasami warto poczekać tydzień lub dwa i skorzystać z dużo niższych cen. Dwa największe sezony wyprzedażowe w sklepach online mają miejsce na koniec zimy i na koniec lata. Jeżeli chcesz kupić taniej jesienną lub zimową odzież, to najlepiej zrobić to na przełomie lutego i marca, gdy sklepy wymieniają asortyment na wiosenno-letni. Lekkie ubrania są z kolei najtańsze w sierpniu, tuż przed pojawieniem się asortymentu jesienno-zimowego. Te dwa terminy są najlepsze, żeby upolować fantastyczne perełki nawet kilkadziesiąt procent taniej. Jedynym minusem jest nieco mniejszy wybór rozmiarów czy kolorów.

 

Wykorzystuj kody rabatowe

 

Ubrania możesz kupować taniej również poza sezonami wyprzedażowymi, a sposobem na to są kody rabatowe udostępniane przez poszczególne marki i sklepy online. Na stronach kody.pl czy picodi.com znajdziesz kody promocyjne uprawniające do zakupu ubrań i dodatków od kilku do nawet kilkudziesięciu procent taniej. Skorzystanie z kodu rabatowego nie wymaga spełnienia żadnych warunków – wystarczy go skopiować i wkleić w specjalną rubrykę podczas finalizacji swojego zamówienia w sklepie. Rachunek zostanie automatycznie przeliczony i zmniejszony o procentową wartość rabatu, a Ty zaoszczędzisz.

 

Nie przepłacaj za ubrania – wybieraj oferty z darmową dostawą, porównuj najdroższe rzeczy i maksymalnie wykorzystuj zniżki, a za zamówienia płać z PayPo.

Materiał zewnętrzny

Molly
Autorka: Molly
Mam nadzieję, że moje propozycje przypadną Ci do gustu :)

Polecamy również: