Innowacyjna, bezinwazyjna metoda pomagająca zwalczyć nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu. Liposunkcja tkanki tłuszczowej metodą onda wykorzystuje mikrofale Coolwaves, które w swym działaniu rozbijają komórki tłuszczowe, jednocześnie stymulując syntezę kolagenu. Efektem końcowym jest wysmuklona sylwetka i jędrna skóra. W poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące zabiegu onda na terenie Warszawy. 


Nowoczesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej

Zabieg onda jest dla ciebie czymś nowym? Nic dziwnego. To nowoczesna i innowacyjna metoda, która dopiero zaczyna podbijać polski rynek. onda to rewolucyjne urządzenie wykorzystujące najnowszą technologię w redukcji tkanki tłuszczowej.

Zabieg polega na zastosowaniu urządzenia emitującego fale elektromagnetyczne, które docierają do głębokiej warstwy skóry właściwej. Następnie fale rozbijają komórki tłuszczowe, po czym zostają one usunięte z ciała w naturalnie zachodzących procesach metabolicznych. Działanie fal jest podwójne, gdyż nie tylko zwalczają niepotrzebne komórki tłuszczu, lecz także kompleksowo ujędrniają skórę. Dzieje się to poprzez ich wpływ na skurcz włókien kolagenowych, stymulują produkcję nowego kolagenu. Innowacyjny zintegrowany system chłodzenia kontaktowego sprawia, że zabieg onda to całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny sposób gwarantujący redukcję cellulitu i ujędrnianie skóry, a także pomoc w modelowaniu sylwetki.Onda — szybka i skuteczna redukcja cellulitu

Zabieg onda to niezwykle szybka, skuteczna, a zarazem prosta i bezbolesna metoda usuwania tkanki tłuszczowej. Przeprowadzenie zabiegu, w zależności od indywidualnych czynników trwa od 10 do 40 minut. Wykonuje zabieg wyspecjalizowany kosmetolog i może być on stosowany na dowolną część ciała. Fale elektromagnetyczne stosowane przy zabiegu nieinwazyjnej penetracji docierają zarówno do płytkiej warstwy skóry jak i do głębokiej warstwy skóry właściwej. Dzięki temu nawet bardzo oporna tkanka tłuszczowa zostaje pobudzona do spalania, stwarzając możliwość pozbycia się uporczywego cellulitu. Utrata jędrności skóry to część naturalnego procesu starzenia się organizmu. Dzięki zabiegowi onda, w bezbolesny sposób możesz ten proces odroczyć i dłużej cieszyć się młodą skórą.


Dla kogo jest zabieg onda?

Zabieg onda to dobre rozwiązanie dla każdego, kto zmaga się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, ud, pośladków, a także wszystkich innych części ciała. Jeśli twoim problemem są zbyt duże "boczki" lub wystająca "oponka" to jest sposób, który pomoże ci na drodze do pozbycia się nadmiaru tłuszczu i odzyskania ujędrnienia skóry. Fale elektromagnetyczne pracują na różnych głębokościach tkanek, dlatego poradzą sobie z usunięciem zarówno cellulitu zgromadzonego tuż pod powierzchnią skóry, jak i zalegającego w głębszych jej warstwach. Nadmierna wiotkość skóry i utrata kolagenu związana z wiekiem to problemy, z którymi się zmagasz? Także w tym przypadku zabieg onda będzie świetnym rozwiązaniem.


Jak przygotować się do zabiegu onda?

Bezinwazyjny charakter zabiegu onda w Warszawie nie wymaga od klienta specjalnego przygotowania. Warto jednak zadbać o odpoczynek i dobre nawodnienie przed zabiegiem. Krótko przed spotkaniem nie należy nakładać na skórę kremów nawilżających oraz balsamów. Wszelka biżuteria na czas trwania zabiegu musi zostać usunięta. Aby fale mogły znaleźć się w całej podskórnej warstwie tłuszczowej i łatwo dotrzeć na każdą głębokość, kosmetolog oczyści określone obszary zabiegowe, w razie potrzeby usuwając zbędne owłosienie. Wszelkie pytania do specjalisty można zawrzeć w formularzu kontaktowym, zapisując się na wizytę.


Onda — trójfazowe działanie

Technologia mikrofal Coolwaves działa trójfazowo:

 • rozbija komórki tłuszczu i tym samym znacząco redukuje tkankę tłuszczową w ciele;
 • następuje redukcja cellulitu, nawet tego najbardziej opornego, co wspomaga modelowanie sylwetki;
 • doskonale ujędrnia skórę i nadaje efekt odmłodzenia.

Skutki zabiegu odczuwane są przez długi czas.


Redukcja tkanki tłuszczowej — przeciwwskazania

Zabieg onda ma kilka przeciwwskazań. Nie powinny wykonywać go osoby borykające się z poniższymi chorobami:

 • choroby żył;
 • choroby serca;
 • cukrzyca;
 • nowotwory;
 • niewydolność wątroby lub nerek;
 • skaza krwotoczna;
 • choroby neurologiczne, w tym neurologiczne choroby serca;
 • posiadany rozrusznik serca
 • protezy metalowe.

Dodatkowo kobiety w ciąży i w trakcie karmienia piersią, a także osoby leczące się steroidami i będące w trakcie infekcji nie powinny wykonywać tego zabiegu.


Jak długo trzeba czekać, by zobaczyć efekty redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu?

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są od razu po opuszczeniu gabinetu. Nadmierna wiotkość skóry i powierzchniowy cellulit może być usunięty już po dwóch sesjach. Działanie na głębszych warstwach skóry w celu rozbicia komórek tłuszczowych chcąc wymodelować sylwetkę, wymaga przynajmniej 4 spotkań. Na całkowite efekty zabiegu należy trochę poczekać. Najlepsze rezultaty zabiegowe widoczne są dopiero po 2/3 miesiącach. Ilość zabiegów dostosowywana jest indywidualnie. Jednym z faktorów decydujących o niej jest ocena grubości tkanki tłuszczowej.


Jak zadbać o siebie po zabiegu onda?

Zabieg onda nie wymaga długiego ani specjalnego okresu rekonwalescencji. onda działa łagodnie jednak pacjent może odczuwać gorsze samopoczucie i ogólne osłabienie ciała przez kolejne 48 godzin. Nie ma jednak przeciwwskazań co do tego, by pacjent mógł wrócić do codziennej aktywności.


Po zabiegu zaleca się dbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu i regularną aktywność fizyczna. Zakończone zabiegi tkanki tłuszczowej można uzupełnić zabiegami drenującymi na całe ciało. Ma to na celu polepszenie efektów i pobudzenie procesów naprawczych tkanki podskórnej a tym samym szybszą regenerację skóry.

Artykuł sponsorowany

Molly
Autorka: Molly
Mam nadzieję, że moje propozycje przypadną Ci do gustu :)

Polecamy również: