Depilacja laserowa z pewnością należy do najbardziej postępowych zabiegów medycyny estetycznej. W ciągu kilkunastu lat znacząco zmniejszyła się ilość przeciwwskazań uniemożliwiających przeprowadzenie zabiegu oraz pojawiło się wiele innowacyjnych urządzeń zwiększających skuteczność tego typu depilacji. Szczególną uwagę warto więc teraz zwrócić na najnowszy na rynku kosmetycznym laser SPEC3 Hybrid, który z pewnością będzie mieć spory wpływ na efektywność profesjonalnych zabiegów usuwania zbędnego owłosienia.

Najnowszy laser do depilacji - SPEC3

Laser SPEC3 Hybrid to zupełna nowość na rynku kosmetycznym. Prace nad stworzeniem idealnego urządzenia przeznaczonego do depilacji laserowej trwały ponad trzy lata, a liczne testy wykonywane zarówno w Polsce, jak i na świecie pozwoliły wyprodukować sprzęt, który z najwyższą precyzją usuwa zbędne owłosienie ze wszystkich fototypów skóry. Zabiegi przeprowadzane przy użyciu lasera SPEC3 Hybrid mogą więc efektywnie zredukować ilość niechcianych włosków również w przypadku ciemniejszej karnacji czy opalonej skóry. To spory przełom w tej dziedzinie, szczególnie dla tych osób, które do tej pory musiały zrezygnować z depilacji laserowej właśnie ze względu na nieodpowiedni fototyp skóry. 

Laser diodowy SPEC3 Hybrid - na czym polega jego skuteczność?

 Urządzenie SPEC3 charakteryzuje się przede wszystkim najwyższą precyzją w usuwaniu zbędnych włosów. Dzięki temu, że laser wytwarza trzy fale o różnorodnych długościach może z wyjątkową skutecznością zlikwidować zarówno grubsze oraz gęstsze owłosienie, jak i delikatniejsze, jaśniejsze włoski. To jednak nie wszystko! Taki sprzęt okaże się również bardzo pomocny podczas zabiegu wykonywanego na wrażliwszych obszarach skóry chociażby na twarzy czy w okolicach bikini. Z niezwykłą dokładnością usunie też włoski z najbardziej kłopotliwych i trudno dostępnych miejsc. 

Bezpieczeństwo zabiegu depilacji laserowej

Laser do depilacji SPEC3 znacząco wpływa na większe bezpieczeństwo podczas przeprowadzanego zabiegu. Urządzenie wytwarza bowiem słabsze impulsy, niż w przypadku innych laserów, co nie powoduje dodatkowych uszkodzeń sąsiadujących tkanek. Jednocześnie celuje precyzyjnie w struktury mieszków włosowych, dzięki czemu są one nadal odpowiednio niszczone. Zabieg przy użyciu takiego sprzętu jest także dużo bardziej komfortowy dla skóry. Nie tylko nie powoduje nieprzyjemnych doznań bólowych, ale także właściwie chroni skórę przed pojawieniem się zaczerwienień lub podrażnień. 
Warto również zauważyć, że laser SPEC3 Hybrid wyposażony został w dodatkową głowicę chłodzącą, która ma spory wpływ na odczucia towarzyszące depilacji laserowej. Usuwanie zbędnego owłosienia z twarzy, pach czy strefy bikini nigdy wcześniej nie było, aż tak komfortowe! Bezpieczeństwo zabiegów przeprowadzanych przy pomocy tego sprzętu potwierdzają także certyfikaty medyczne FDA oraz CE.

SPEC3 Hybrid - najlepsze na rynku urządzenie do depilacji laserowej!

Nikt nie powinien więc mieć już dłużej wątpliwości, jaki jest najlepszy laser do depilacji. SPEC3 Hybrid to urządzenie wyjątkowo precyzyjne, skuteczne, które pozwala osiągnąć trwały efekt idealnie gładkiej skóry. Doskonale sprawdzi się w przypadku jasnych włosków, jak i ciemniejszych fototypów skóry. Tego typu sprzęt zmniejsza także czas trwania poszczególnych zabiegów depilacji laserowej oraz ogranicza ilość powtórzeń, które są niezbędne do całkowitej redukcji zbędnego owłosienia. Okaże się też wybawieniem dla miłośników solarium i kąpieli słonecznych, którzy nie będą musieli już dłużej rezygnować z tej przyjemności. Laser SPEC3 Hybrid jest więc wyjątkowo innowacyjnym urządzeniem raz na zawsze zmieniającym oblicze zabiegów depilacji laserowej!

 

Molly
Autorka: Molly
Mam nadzieję, że moje propozycje przypadną Ci do gustu :)

Polecamy również: