Uporządkowana i oczyszczona szafa to krok ku lepszemu samopoczuciu, lepszej organizacji czasu i życia codziennego. Pozbądź się zbędnych rzeczy!

1) Bielizna 

Pozbądź się zniszczonej bielizny. Pozaciągane biustonosze, sprane i sfatygowane figi, dziurawe skarpety powinny znaleźć się w koszu, a nie w Twojej szafie. 

2) Rzeczy, które zmieniły kolor

T-shirty, które wcześniej były śnieżnobiałe, czarne jeansy, które wyblakły i białe bluzki z plamami od antyperspirantów powinny wylądować w śmietniku.

3) Za małe rzeczy

Na pewno trzymasz je w szafie z nadzieją, że znowu je założysz. Na razie nie masz z nich pożytku i niepotrzebnie zajmują miejsce w Twojej szafie. 

4) Hity modowe,

które wiszą w Twojej szafie, ale nie czujesz się w nich dobrze lub nie pasują do Ciebie i Twojego stylu. Sprzedaj je lub wymień na Szafie :)

5) Zdekompletowane skarpety i rękawiczki.

Wyrzuć je, chyba, że lubisz nosić je nie do pary? ;)

6) Stare rzeczy

Wiszą w Twojej szafie tylko dlatego, że masz do nich sentyment. Gwarantujemy, że ich nie założysz, więc niepotrzebnie zajmują one miejsce w Twojej szafie.

7) Uszkodzona lub niepraktyczne biżuteria.

Uszkodzone kolczyki lub bransoletkę możesz naprawić, ale jeśli nie są się, po prostu ją wyrzuć lub oddaj jako złom. Kolczyki w rozmiarze XXL, które bosko wyglądały w katalogu, a okazały się ciężkie i mniej boskie na żywo.
 

8) Zniszczone torebki i plecaki

Naderwane ucho, nieestetycznie pęknięcia? Ta torebka nie powinna dłużej zajmować miejsca w Twojej szafie. 

9) Ubrania domowe

Założymy się, że nie nosisz ich wszystkich, zredukuj ilość rzeczy "po domu" i zwolnij miejsce na półkach.

10) Szpilki

Za wysokie, źle wyprofilowane, w których nie umiesz chodzić, albo są niewygodne. Dodaj je TU.

11) Nowe ubrania

Te, często z metkami, które wiszą w szafie, ale nigdy ich nie założyłaś, Sprzedaj je lub wymień na Szafie - zyskasz pieniądze lub nową perełkę pasującą do Twojej nowej odświeżonej garderoby.

 

Molly
Autorka: Molly
Mam nadzieję, że moje propozycje przypadną Ci do gustu :)

Polecamy również:

#name

#msg

ukryj przedmiot   zamknij