Wśród letnich dodatków nie może zabraknąć okularów przeciwsłonecznych! Chronią nasze oczy przed szkodliwymi promieniami UV, a także są ciekawym dopełnieniem letniej stylizacji. W tym sezonie widać, że projektanci postawili na kolorowe modele. Kształt ma tutaj mniejsze znaczenie, liczy się przede wszystkim barwa szkieł!
 
 
Versace, Dolce&Gabbana, Chloe, Celine i wiele innych domów mody stworzyło okulary przeciwsłoneczne we wszystkich kolorach tęczy! Czerwień, róż, żółty, niebieski - można wymieniać barwy najmodniejszych szkieł w nieskończoność. Metaliczny pomysł mile widziany! Ten element od kilku sezonów mocno trzyma się w czołówce trendów. W takich okularach nie przejdziesz nie zauważona. Będziesz przez nie patrzeć na kolorowy świat!
 
 
Tak wyrazisty model okularów przeciwsłonecznych możesz nosić dosłownie do wszystkiego! Zarówno do kostiumu plażowego, jak i sukienki maxi. Ta ozdoba nie wyklucza zakładania innych akcesoriów, np. czapki z daszkiem, czy super modnego, słomkowego kapelusza. Latem możesz pozwolić sobie na znacznie więcej! 
 
 
Nie koniecznie musisz wybierać klasyczne, proste okulary. Mocna barwa szkieł równie dobrze wygląda z fikuśnymi oprawkami. 
Dzięki takiej różnorodności każda kobieta dobierze idealny fason do kształtu swojej twarzy!  
Owalne rysy pozwalają na noszenie większości modeli dostępnych na rynku. Unikaj jednak bardzo dużych zakrywając większą część twarzy produktów! Do okrągłej buzi wybierz prostokątne oprawki, a do trójkątnej - zaokrąglone. Twarz kwadratowa dobrze prezentuje się w okularach o kanciastej formie. 
Karolina
Autorka: Karolina Na szafie: karollas
Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.

Polecane oferty:

Pokaż więcej »

Polecamy również:

#name

#msg

ukryj przedmiot   zamknij