Półbuty damskie

Kiedy za oknem pada lub chcesz czuć się wygodnie i na luzie, sięgnij po wygodne i równie modne półbuty. W tej kategorii znajdziesz przeróżne rodzaje półbutów: wiązane, wsuwane, zapinane. Najmodniejsze kolory to, mimo trendów, ciągle barwy stonowane, często klasyczna czerń i kolory ziemi. Pozwala to na dobieranie bardziej charakterystycznych elementów garderoby i rzucających się w oczy torebek.
W tej kategorii możesz znaleźć materiałowe półbuty, jezzówki czy oxfordy – jednym słowem to, co powinno znaleźć w szafie każdej fashionistki.
Z czym nosić półbuty? Sznurowane imitujące eleganckie buty ze skóry bardzo dobrze wyglądają dobrane do prostych spodni materiałowych lub do jeansów z prostą nogawką. Półbuty z lakierowanej skóry prawdziwej lub sztucznej, będą idealnie pasować do damskiego garnituru. Staraj się jednak takich butów nie ubierać do spódnic ¾, gdyż mogą poważnie skrócić sylwetkę. Półbuty to buty idealne na deszczową jesień. Gdy temperatura nie zachwyca, śmiało załóż cieplejsze skarpety, spódnicę i modny płaszcz. Wystające z cholewki skarpety są hitem na wybiegach!

Filtry