Zabawki Muzyczne akwarium pozytywka rybki fisher price
  Muzyczne akwarium pozytywka rybki fisher price     Muzyczne akwarium pozytywka rybki fisher price     Muzyczne akwarium pozytywka rybki fisher price     Muzyczne akwarium pozytywka rybki fisher price     Muzyczne akwarium pozytywka rybki fisher price     Muzyczne akwarium pozytywka rybki fisher price  

Muzyczne akwarium pozytywka rybki fisher price

32.00 zł
+ Koszt przesyłki
Płatność z góry (przelew)
Paczka pocztowa ekonomiczna11.00 zł

Opis przedmiotu

Producent:

fisher price

Kolor dominujący:

Witam,

akwarium Ocean Wonders renomowanej firmy Fisher Price w świetnym stanie ,sprawdzone ,bez baterii !


Jest to niesamowite akwarium, które sprawi, że Twoje dziecko z radością ułoży się do snu, a gdy obudzi się to może się nim pobawić, dzięki czemu zyskasz jeszcze trochę czasu dla siebie. ;)


Pozytywka może służyć również jako lampka nocna.


W rytm melodyjki rybki pływają, bąbelki bulgoczą, a dno oświetla delikatne światło, które nie razi maleństwa, ale delikatnie oświetla pokój. Kręcąc dwukolorową kulką dziecko może otwierać małże, a naciskając przycisk zakręcić rozgwiazdą.

Zabawka ma 3 tryby pracy:


* same uspokajające melodyjki,

* melodie i delikatne podświetlenie,

* melodie, podświetlenie i wypływające bąbelki, które charakterystycznie bulgoczą.

Łatwo przymocowuje się ją do łóżeczka dzięki specjalnym paskom mocującym, ale może również samodzielnie stać np. na komodzie.Posiada trzy rodzaje uspokajających melodyjek, szum fal oraz spływającego potoku.

Pozytywka ma również płynną regulację głośności.W pozytywce znajdują się dwie kolorowe rybki, które w momencie włączenia zaczynają pływać jak w prawdziwym akwarium.

Tagi: #zabawka, #pozytywka, #akwarium, #fisherprice,

Komentarze (0)
Prześlij znajomemu

Wyślij Zamknij