Odzież wierzchnia Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L
  Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L     Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L  

Nowa z metką kurtka i polar Regatta Wentwood damska 40 L

300.00 zł
+ Koszt przesyłki
Płatność z góry (przelew)
Paczka pocztowa ekonomiczna13.00 zł
Odbiór osobisty10.00 zł
Kup teraz

Nowe w kategorii kurtki

Opis przedmiotu

Producent:

Regatta

Rozmiar:

40 (L)

Kolor dominujący:

Kurtka REGATTA 3w1 Wentwood IV niebieska 40 L.

Kurtka jest nowa, zakupiona wiosną 2020 roku. Ale wiosną z niej nie korzystałam, a teraz jestem w ciąży, więc najbliższa jesień/zima odpada, a na kolejną wiosnę pewnie też jeszcze się w nią nie wcisnę.
Szkoda, żeby kurtka tyle czasu leżała i czekała na używanie.

Kurtka świetna, składająca się z dwóch osobnych części: kurtki i polara. Można nosić każdą z nich osobno, a można połączyć razem.

Zdjęcia ze strony Regatta, opis umieszczony jako grafika również ze strony, na której zakupiłam kurtkę.

Na metce oraz na kurtce jest inforkacja o memranie isotex 10.000, ale w rzeczywistości jest isotex 15.000. Kupiłam kurtkę w promocji właśnie z racji błędnie nadrukowanej informacji, jednak producent zapewnia, że to tylko błąd w nadruku.

Wymiary mierzone od wierzchniej strony (jest to typowy rozmiar 40). Proszę pamiętać, że kurtka wewnątrz posiada jeszcze wewnętrzny polar, więc musi być zapas miejsca:

szerokość między pachami: 54 cm
szerokość na dole: 58 cm
długość mierzona od ramienia w dół: 72 cm
długość rękawa mierzona od pachy: 52 cm

Polecam!
Pierwotna cena kurtki to 759,99 zł.

Odbiór osobisty albo wysyłka:
paczkomat 10 zł
paczka 13 zł

Tagi: #tania odzież wierzchnia, #niebieskie odzież wierzchnia, #odzież wierzchnia regatta, #regatta odzież wierzchnia,

Komentarze (0)
Prześlij znajomemu

Wyślij Zamknij