Pozostałe Elementy stroju karnawałowego KRÓL korona berło tunika z herbem
  Elementy stroju karnawałowego KRÓL korona berło tunika z herbem     Elementy stroju karnawałowego KRÓL korona berło tunika z herbem     Elementy stroju karnawałowego KRÓL korona berło tunika z herbem     Elementy stroju karnawałowego KRÓL korona berło tunika z herbem     Elementy stroju karnawałowego KRÓL korona berło tunika z herbem     Elementy stroju karnawałowego KRÓL korona berło tunika z herbem     Elementy stroju karnawałowego KRÓL korona berło tunika z herbem     Elementy stroju karnawałowego KRÓL korona berło tunika z herbem     Elementy stroju karnawałowego KRÓL korona berło tunika z herbem  

Elementy stroju karnawałowego KRÓL korona berło tunika z herbem

20.00 zł
+ Koszt przesyłki
Płatność z góry (przelew)
Paczka pocztowa ekonomiczna13.00 zł
Odbiór osobisty0.00 zł
Kup teraz

Opis przedmiotu

Rozmiar:

122

Kolor dominujący:

Elementy stroju króla dla dziecka.
Na zdjęciach chłopiec 6 lat, rozmiar 116 - 122.

Jest czerwona tunika z naszytym i naklejonym herbem z papieru, koszulka w rozmiarze 42, ale zszyta pod pachami, żeby nie spadała z ramion dziecka. Dzięki temu tworzy królewską tunikę sięgającą ud dziecka.
Korona wykonana na tekturze oraz berło wykonane na drewnianej kuchennej łyżce. Rzeczy zrobione ręcznie, więc nie są idealne, ale na balu świetnie się sprawdziły.

Syn prezentuje całość stroju, jednak rajstopy, biała bluzka oraz czerwona peleryna nie wchodzą w skład sprzedawanego zestawu.

Odbiór osobisty albo wysyłka:
paczkomat 12 zł
paczka 13 zł

Tagi: #król, #Strój króla,

Komentarze (0)
Prześlij znajomemu

Wyślij Zamknij