Komplety Ametysty

Ametysty

90.00 zł
+ Koszt przesyłki
Płatność z góry (przelew)
List polecony ekonomiczny10.00 zł
Kup teraz Wymień

Opis przedmiotu

Producent:

...

Kolor dominujący:

Komplet z setek maleńkich, naturalnych ametystów. Ozdobne zapięcie naszyjnika. Nie wiem czy srebro.Bransoletka na gumkach. Długość naszyjnika ok 45 cm. Kupiłam, ale nie założyłam ani raz.
Możliwa również sprzedaż - na życzenie dodam tę opcję.
Właściwości:
Ametyst nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu”. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co w konsekwencji po ciężkim dniu umożliwia mocny i zdrowy sen nocą.
Ametyst może okazać się kamieniem szczególnie cennym dla osób na odpowiedzialnych lub/i wysokich stanowiskach pracy. Tutaj bowiem ważna jest umiejętność łączenia wiedzy i doświadczenia z intuicją, oraz taki sposób myślenia, który wolny jest od schematów, gdyż każda sytuacja różni się znacznie od poprzedniej. Aktywność zawodowa może być w równym stopniu kreatywna, jak i efektywna. Energia Ametystu wpływa na te oba obszary i łączy je w postaci pełnego profesjonalizmu naszej pracy.
Ametystowi przypisuje się także pomoc przy łagodzeniu konfliktów w życiu osobistym i zawodowym, a także oczyszczania miejsc, gdzie długo przebywamy (biur, domów, sklepów) z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii. Dotyczy to także sfery życia seksualnego - również w tym obszarze dzięki częstym kontaktom z energią Ametystu możemy wykazywać się większą fantazją, a w konsekwencji dawać i otrzymywać więcej satysfakcji.

Ametyst wg medycyny niekonwencjonalnej:

• Łagodzi bóle głowy i migreny.
• Pomaga w bezsenności - zapewnia zdrowy i spokojny sen.
• Sprzyja pozbywaniu się urazów psychicznych oraz łagodzi objawy chorób o podłożu nerwowym.
• Reguluje przemianę materii.

Tagi: #ametyst, #ametysty,

Komentarze (2)
madzia46

madzia46

dodane: 09-02-2015 15:09

Śliczne są, ja miałam takie korale :)
 
lesnakonwalia

lesnakonwalia

dodane: 02-11-2012 14:20

też taki mam, ekstra wygląda na szyi! Naprawdę polecam!
 
Prześlij znajomemu

Wyślij Zamknij