Kolczyki Kolczyki Prosiaczek wybór zapięcia
  Kolczyki Prosiaczek wybór zapięcia     Kolczyki Prosiaczek wybór zapięcia     Kolczyki Prosiaczek wybór zapięcia     Kolczyki Prosiaczek wybór zapięcia     Kolczyki Prosiaczek wybór zapięcia  

Kolczyki Prosiaczek wybór zapięcia

10.00 zł
+ Koszt przesyłki
Płatność z góry (przelew)
List polecony ekonomiczny6.50 zł
List polecony priorytetowy7.50 zł
Odbiór osobisty0.00 zł
Kup teraz

Nowe w kategorii kolczyki

Opis przedmiotu

Kolor dominujący:

Sprzedam śliczne kolczyki z motywem Prosiaczka z bajki "Kubuś Puchatek i Przyjaciele".

Elementy metalowe hipoalergiczne, nie uczulają. Kolczyki ze szklanymi kaboszonami o średnicy 12 mm.

Do wyboru warianty zapięcia:

1. Elementy metalowe w kolorze antycznego brązu. Kolczyki zapinane z tyłu na zapięcie typu angielskiego. Całkowita długość kolczyków 2,3 cm.
2. Elementy metalowe w kolorze srebrnym. Kolczyki zapinane z tyłu na zapięcie typu angielskiego. Całkowita długość kolczyków 2,3 cm.
3. Elementy metalowe w kolorze czarnym. Kolczyki zapinane z tyłu na zapięcie typu angielskiego. Całkowita długość kolczyków 2,3 cm.
4. Elementy metalowe w kolorze zielonym. Kolczyki zapinane z tyłu na zapięcie typu angielskiego. Całkowita długość kolczyków 2,3 cm.
5. Elementy metalowe w kolorze srebrnym z ozdobnym brzegiem. Kolczyki zapinane z tyłu na zapięcie typu angielskiego. Całkowita długość kolczyków 2,3 cm.
6. Elementy metalowe w kolorze różowym. Kolczyki zapinane z tyłu na zapięcie typu angielskiego. Całkowita długość kolczyków 2,3 cm.
7. Elementy metalowe w kolorze czerwony. Kolczyki zapinane z tyłu na zapięcie typu angielskiego. Całkowita długość kolczyków 2,3 cm.
8. Elementy metalowe w kolorze ciemnej stali. Kolczyki zapinane z tyłu na zapięcie typu angielskiego. Całkowita długość kolczyków 2,3 cm.
9. Elementy metalowe w kolorze białym. Kolczyki zapinane z tyłu na zapięcie typu angielskiego. Całkowita długość kolczyków 2,3 cm.
10. Elementy metalowe w kolorze niebieskim. Kolczyki zapinane z tyłu na zapięcie typu angielskiego. Całkowita długość kolczyków 2,3 cm.
11. Elementy metalowe w kolorze jasnoniebieskim. Kolczyki zapinane z tyłu na zapięcie typu angielskiego. Całkowita długość kolczyków 2,3 cm.

Tagi: #oryginalne kolczyki, #kubuś puchatek, #prosiaczek,

Komentarze (0)
Prześlij znajomemu

Wyślij Zamknij