Sportowe Kolekacja odzieży spotowej
  Kolekacja odzieży spotowej     Kolekacja odzieży spotowej     Kolekacja odzieży spotowej     Kolekacja odzieży spotowej     Kolekacja odzieży spotowej     Kolekacja odzieży spotowej  

Kolekacja odzieży spotowej

Opis przedmiotu

Kolor dominujący:

Panda GYM marka odzieżowa, która swoją działalność na polskim rynku rozpoczęła całkiem niedawno, bo w lipcu 2017.

Zajmujemy się tworzeniem odzieży sportowej począwszy od projektu po szycie, aż po samo wykończenie. Każda kolekcja tworzona przez kobietę dla kobiet. Wysokogatunkowe materiały, precyzja i staranność wykonania, oraz niepowtarzalnym designem sprawiają, że każdy element garderoby stworzony przez nas dla Ciebie będzie jedyny w swoim rodzaju. Pragniemy, aby każda kobieta w zależności od wieku czuła się podczas aktywności fizycznej komfortowo, a nasza odzież była dla niej jak druga skóra.

Co nas jeszcze wyróżnia? To elastyczne silikonowe uchwyty na zakończeniu pasa, które znakomicie przylega do ciała, nie pozwalają na przesunięcie się materiału, a jednocześnie nie zostawiają nieestetycznych śladów na ciele. A przede wszystkim fakt, że odzież produkowana jest w Polsce.

Co znajdziesz w Nasz ofercie?
- legginsy długie,
- legginsy biegowe,
- szorty,
- koszulki techniczne,
- koszulki techniczne z długim rękawem
- topy,
- komplety na pole dance,
- bluzy,
- kurki,
- czapki,
- buff,

Oferujemy również możliwość szycia odzieży pod wymiar, dzięki czemu Twoje ubrania posiadają swój unikatowy charakter. Indywidualne podejście sprawia, że każdy projekt jest spersonalizowany do preferencji i gustu klienta.

- komplety i stroje dla hostess,
- profesjonalna odzież sportowa dla zawodników zawodowych jak i amatorów,
- odzież klubowa,
- odzież dla drużyn sportowych,
- odzież reklamową,

Tagi: #leginsy, #legginsy 34, #damska legginsy, #nowa legginsy, #legginsy Panda Gym, #Panda Gym legginsy,

Komentarze (0)
Prześlij znajomemu

Wyślij Zamknij