Gorsety green lace

green lace

Opis przedmiotu

Producent:

papercats

Kolor dominujący:

Wrzucam porównanie obu green lace'ów.
Kupiłam za duży i czekałam na nową partię, która niestety okazała się zupełnie inna niż pierwotna. Mi się nie podoba ani ta nowa koronka ani kolor tym bardziej. Szkoda, że na stronie na zamieścili rzeczywistych zdjęć nowej serii :/

Nowy model: ciemnozielony bardziej się błyszczy, koronka jest taka zwykła, nudna, mało oryginalna. Odcień zieleni jest chłodny. Gorset lepiej modeluje i jest wygodniejszy.

Stary model: jasnozielony jest o wiele ciekawszy, mniej oklepana koronka i kolor, materiał lekko się błyszczy. Gorzej modeluje, mniej wygodny. Zdecydowanie bardziej mi się podoba.

Tagi: #green, #papercats, #lace, #gorset Papercats, #papercats gorset, #green lace, #zielone gorsety papercats,

Komentarze (4)
Migdael

Migdael

dodane: 24-07-2013 22:01

Szkoda, ze już nie ma xxs bo na zdjęciu kolor wygląda bardzo ładnie, w starym jakoś kolor mi troszkę nie odpowiadał.
 
surokata

surokata

dodane: 15-07-2013 22:53

Na tym zdjęciu faktycznie ciemnozielony wygląda korzystniej ale na żywo wg mnie wygląda bardziej jak taki gorset z jakiejś wielkiej chińskiej hali z ubraniami, za bardzo się błyszczy i nie ma w sobie tego czegoś, co mają inne gorsety papercats. Aczkolwiek modeluje ładnie i jak się komuś podoba, to tylko się cieszyć :)
 
Thilde

Thilde

dodane: 12-07-2013 23:55

Rzeczywiście duża różnica, ale na szczęście dla mnie nowa wersja podoba mi się bardziej, nawet patrząc na to porównanie kolorystyczne. Zgadzam się jednak, że sklep powinien informować o zmianach.
 
palikot

palikot

dodane: 12-07-2013 20:08

czekam na niego,dla mnie ten ciemnozielony kolor właśnie jest dużo ładniejszy
 
Prześlij znajomemu

Wyślij Zamknij