Perfumy MOJA AKTUALNA KOLEKCJA
  MOJA AKTUALNA KOLEKCJA     MOJA AKTUALNA KOLEKCJA     MOJA AKTUALNA KOLEKCJA     MOJA AKTUALNA KOLEKCJA     MOJA AKTUALNA KOLEKCJA     MOJA AKTUALNA KOLEKCJA     MOJA AKTUALNA KOLEKCJA  

MOJA AKTUALNA KOLEKCJA

Opis przedmiotu

Producent:

Elizabeth Arden, Chanele,Allure Sensuele, Versace

Kolor dominujący:

Postanowiłam dodać moją aktualną kolekcję pachnidełek.
Jak widać jestem nadal wierna Chanel-kom i Versace ale również doszły oryginalne Light Blue- Dolce & Gabbana i Ardenbeauty oraz Fendi Palazzo . Bardzo mi się podobają.
Dla mnie oryginalne zapachy są najważniejsze.
Podróbki używam np. do podtrzymywania danego zapachu w ciągu dnia. Ale i na tym polu jestem bardzo wymagająca :D

Używam również sporo zapaszków z Avon, ponieważ poznałam fantastyczną dziewczynę ,która się tym zajmuje i ma profesjonalne podejście do swojej pracy a ja mam również w Avonie parę lubianych od lat zapaszków :).

Nie zapominam również o maluczkich....
Czyli miniaturkach i testerkach.
Dzięki nim poznaję nowości, które z czasem mogą stać się moimi ulubieńcami.
Uwielbiam również łączyć zapachy i tworzyć NIEPOWTARZALNE nuty zapachowe. Niesamowite efekty, zachęcam Was do takowej " zabawy ".
Czasem ktoś pyta jak się nazywa perfuma,którą aktualnie pachnę a ja mam na sobie np. połączenie trzech.
Nawet moja koleżanka pracująca w Sephorze, namawia dzięki moim eksperymentom swoje klientki na łączenie danych zapachów ;)

Tagi: #zapaszki Evisssty,

Komentarze (2)
Evisssta

Evisssta

dodane: 10-05-2013 12:33

Ja uwielbiam tworzyć nowe zapachy, bo wiem że NIKT nie będzie tak pachnieć . Zawsze robię to w zaciszu domowym gdy nigdzie nie wychodzę i gdy znajdę to o co mi chodziło zapisuję sobie w sekretnym dzienniku jakie zapachy dobrze się mieszały ze sobą na mojej skórze. Pamiętajcie jednak,że każdy zapach inaczej będzie pachnieć na poszczególnych osobach. Więc zawsze sprawdzajcie na sobie nawet to co ktoś poleci.
angua79 dlatego nie psikam w perfumieriach na siebie czym popadnie...:)
Co do podróbek są lepsze i gorsze, wiadomo. Kwestia znalezienia jak najbardziej zbliżonego zapachu i umiejętne dozowanie, aby nie zdominować oryginału, którym się np. rano psiknęło. Piszę tu oczywiście o tym jak chcemy być otulone jednym zapaszkiem . Podróbkami tez nigdy nie psikamy miejsc na których jest już oryginał. Pozdrawiam Kochane :D
 
angua79

angua79

dodane: 10-05-2013 10:22

Pierwszy raz spotykam się z kimś, kto miesza na sobie różne perfumy :) ja bałabym się dysonansu - nawet po spacerku w perfumerii i psikaniu sobie na próbę kilkoma różnymi zapachami mam zawrót głowy ;)
Podróbek unikam - nie chodzi o to, ze zapach słabiej się trzyma, ale jest po prostu inny niż oryginał. Jeśli nie moge sobie chwilowo pozwolić na kupno oryginalnych, używam tańszych pachnidełek, bardzo lubię np. Moment de Bonheur z Yves Rocher
 
Prześlij znajomemu

Wyślij Zamknij