Bezpieczna szafa: gwarancja szafa.pl
Gwarancja Szafa.pl to kolejny bardzo istotny element bezpieczeństwa na szafa.pl. To program ochrony kupujących, utworzony specjalnie z myślą o użytkownikach szafa.pl, mający na celu zabezpiczenie zakupów realizowanych na serwisie szafa.pl.
ZABEZPIECZAMY TWOJE ZAKUPY Kupuj bez ograniczeń na szafa.pl - my zabezpieczymy
Twoje zakupy i w przypadku problemów zwrócimy Ci
całą wartość zakupów.
Tak, gwarantujemy zwrot na konto całej kwoty Twoich zakupów, jeśli padniesz ofiarą
oszustwa. Jak to działa? W kilku prostych krokach:
1
Masz problem z finalizacją transakcji? Nie otrzymałaś przedmiotu lub otrzymałaś coś czego nie zamawiałaś? Pomożemy Ci w tej sytuacji: zgłoś sprawę do Centrum Sporów i pokierujemy Cię w dalszych krokach.
Jak zgłosić sprawę do Centrum Sporów »
2
Zawiadomienie na Policję Jeśli zostałaś oszukana pomożemy Ci przygotować zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, które złożysz na Policji. Jest to warunek konieczny do ubiegania się o wypłatę środków z Gwarancji Szafa.pl.
Formularz zawiadomienia »
3
Gwarancja szafa.pl - wypełnij formularz Po otrzymaniu z Policji pisemnego powiadomienia o wszczęciu dochodzenia zapoznaj się z zasadami przyznawania Gwarancji i wypełnij formularz ubiegania się o zwrot.
Regulamin Gwarancji szafa.pl »
Formularz Gwarancji Szafa.pl »
4
Wypłata Gwarancji Po pozytywnym zweryfikowaniu danych przesłanych w dokumentach otrzymasz od nas zwrot na konto bankowe, które podałaś w formularzu.